Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy tudom lerázni a depresszi...

Hogy tudom lerázni a depressziós szomszédot? Ha behív magához, hiába mondom, hogy sietek, meg sem hallja, tényleg órákig löki a hülyeséget.

Figyelt kérdés
Emellett még cigizik is, amit én utálok, mivel nekem is olyan szagom lesz. Legutóbb indultam bevásárolni és direkt kabátban mentem, hogy lássa nem érek rá (egyébként mondtam neki, hogy sietek), de akkor is ott tartott másfél órán át. A nő egyébként 54 éves, van férje is. Egyszerűen lerázhatatlan. Most azzal próbálkozok, hogy nem nyitok ajtót, de érdekelne, hogy ti mit tennétek még, hogy l tudjam koptatni. Sajnos túl kedves vagyok és úgy látszik emiatt azt hiszi, hogy puszipajtások vagyunk. Más: még egyetemre járok, egyedül vagyok az albiban és a szintünkön nincs más lakó, egyelőre csak én meg ők ketten. Kérlek, segítsetek, adjatok ötleteket, hogy tudom lekoptatni mindörökre.
2017. ápr. 29. 16:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az sem érdekli, ha épp telefonálok. Hangot hall és csenget.
2017. ápr. 29. 16:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne válaszolj neki, ha hív.

Amíg nem kötéllel rángat be magához, nyugodtan hagyd ott. Pláne, ha férje van.

2017. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el panaszkodni, hogy teljesen magad alatt vagy, most is itt ez a cseppfertőzéssel terjedő halálos kór, TBC-s lettél, nem is nagyon kéne emberek közé menned, az orvos is megtiltotta, de hát neked is kell egy kis beszélgetés az emberekkel.



Picit köhécselj mellé, szerintem nem fognak marasztalni téged.

2017. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
LoL
2017. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a mi szomszédunk. Alkesz, mindig pia szagú, ha tudja, hogy éppen alszunk, mert le van húzva minden redőny, akkor addig kopogtat (dörömböl), amig fel nem kelünk....-.-
2017. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Határozottan elutasítod a közeledést, az invitálást, köszönsz, aztán tovahaladsz, ennyi. Akihez nem akarok bemenni, ahhoz nem megyek, kész. Felnőtt ember vagy, az isten áldjon meg, nehogy már trükkök kelljenek, hogy képes legyél a saját akaratod szerint csinálni a dolgaidat.
2017. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3-as: ezt lehet bejátszom :D

5-ös: te akkor tudod miről beszélek

2017. ápr. 29. 17:19
 8/13 A kérdező kommentje:

6-osnak:nézd, tudom, hogy igazad van.

De! Sajnos laktam együtt egyszerre 2 depressziós emberrel egy teljes évig, ne tudd meg, hogy kikészültem akkor. Nem akarom, hogy még egyszer megismétlődjön, ezért kérdeztetlek meg benneteket.


Már ma is csengetett, de nem engedtem be.

2017. ápr. 29. 17:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok itt, hogy sajnáltassam magam, az messze áll tőlem. Csupán érdekelne, hogy másnak mi vált be arra, hogy lekoptassa az idegesítő szomszédot/szomszédokat.
2017. ápr. 29. 17:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is éltem együtt depressziós emberrel, még annál durvább mentális betegségben szenvedővel is, de az mégis kötelező. De a szomszédnak nem muszáj megállni, nem kell bemenni hozzá trécselni. Köszönsz, mész tovább - ez a megoldás. Nem kell vele leállni dumálni.
2017. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!