Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy tudom lerázni a depresszi...

Hogy tudom lerázni a depressziós szomszédot? Ha behív magához, hiába mondom, hogy sietek, meg sem hallja, tényleg órákig löki a hülyeséget.

Figyelt kérdés
Emellett még cigizik is, amit én utálok, mivel nekem is olyan szagom lesz. Legutóbb indultam bevásárolni és direkt kabátban mentem, hogy lássa nem érek rá (egyébként mondtam neki, hogy sietek), de akkor is ott tartott másfél órán át. A nő egyébként 54 éves, van férje is. Egyszerűen lerázhatatlan. Most azzal próbálkozok, hogy nem nyitok ajtót, de érdekelne, hogy ti mit tennétek még, hogy l tudjam koptatni. Sajnos túl kedves vagyok és úgy látszik emiatt azt hiszi, hogy puszipajtások vagyunk. Más: még egyetemre járok, egyedül vagyok az albiban és a szintünkön nincs más lakó, egyelőre csak én meg ők ketten. Kérlek, segítsetek, adjatok ötleteket, hogy tudom lekoptatni mindörökre.
2017. ápr. 29. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha megint be akar hívni magához, határozottan azt kell mondani hogy nem szeretnél beszélgetni, majd elköszönni és otthagyni. Ne aggódj, nem lesz semmi baja. Ha a viselkedésed következetesen távolságtartó, néhány hét múlva valószínűleg a köszönésedet sem fogja viszonozni, úgy megsértődik, de szerintem kiderül, hogy nem is depressziós, csak unatkozik, és megnyugodhatsz.
2017. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11-es: biztos, hogy az, mert ő mondta

és látszik is rajta

de unatkozik is

most már üzeneteket is hagy az ajtómban: ha itthon vagyok, menjek át ekkor és akkor

de nem foglalkozok a cigiszagtól bűzlő cetlikkel

2017. máj. 1. 18:09
 13/13 anonim ***** válasza:
LoL
2017. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!