Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tatabányán tényleg boldogok...

Tatabányán tényleg boldogok az emberek?

Figyelt kérdés
Miből következtették ezt ki?
2017. máj. 1. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én boldog vagyok és szeretek itt lakni. Oké, most egy kicsit beparáztunk a napokban a gyilkosságokkal kapcsolatban, de ettől függetlenül jó itt lakni.
2017. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várjál már!!!! Milyen gyilkosság????? Lányom pár héten belül költözik T.bányára. Milyen gyilkosság???
2017. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2:


Hölgyem, nyugodjon már meg! :D

2017. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már nyugis vagyok. :)
2017. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy hétvége alatt 2 gyilkosság, 1 öngyilkosság, 6 szétvert auto és egy elfogott erőszakoló. Igen Tatabányán boldogok az emberek. Én itt élek 25 éve és szerintem Tatabánya egy unalmas, sz*r hely. Itt nincs egy normális szorakozohely, csak sok c*gány.
2017. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

12 évig éltem ott. 13 évesen szerencsére eljöttünk,Budára költöztünk,a gimit már itt kezdtem.

Utáltam ott élni. Tele volt primitív,buta emberekkel,cigányokkal.

Az iskola is katasztrófa volt.

Egy kezemen meg tudom számolni,hogy az akkori osztályomból most hányan járunk egyetemre:) (3)

Szóval igen...undorító az a város

21L

2017. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akárcsak Oroszlány.... Bárcsak elköltöznénk.... Utálok itt élni....... Már csak a sok Roma miatt...... 20/F
2017. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!