Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Tatabányán élni?

Milyen Tatabányán élni?

Figyelt kérdés

Milyen a közbiztonság, sok a cigány?


Illetve mely részeit kell kerülni a városnak, ha lakást szeretne ott venni az ember?



2015. okt. 12. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretek itt élni, a közbiztonság olyan, mint bármelyik másik nagyvárosban.

Amiket kerülj: Kertváros, Felsőgalla. Illetve a 10 emeleteseket minden városrészben.

2015. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Állandóan ezt a Pinuccsit nyomatják máááááááááá unoooooooooooooom és a kérésedre válaszolva vanna jó környék sok a cigány kertvárosban, Felsőgallán ezeket kerüld jól mondja az első válaszoló :) A legjobb hely Sárberek Bánhida Dózsakert :)
2015. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*kérdésedre, *vannak, bocsi gyorsan írtam
2015. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Felsőgallát és Kertvárost sem kell kerülni, nem tudom ezek honnan jöttek a fenti válaszolóknak.

Felsőgalla egy szimpla sváb falu, nincs benne semmi félni való. Kertváros pedig egy sima kertesházas övezet, a végén néhány kétszintes társasházzal meg egy lakóteleppel. Utóbbinak van viszonylag rossz híre, de szerintem ez alaptalan. Padon szotyizó alkeszokat meg mulatóst üvöltető lakókat másutt is találni, más rendkívüli pedig nem igazán akad.

Ami talán necces, az Mésztelep, a VI-os telep megmaradt része és a huszonötház. Ezek aztán tényleg kieső helyen vannak, véletlenül nem lehet odatévedni. Én személy szerint úgy látom az utóbbi években mintha ezeken a "nyomortelepeken" is elindult volna némi pozitív változás, egyre kevesebb lakott házat látni, a maradék közül pedig egyre több tűnik rendezettnek-karbantartottnak. De ennek a három telepnek a sorsa középtávon egyértelműen a szanálás lesz, ahogy az korábban a többi kolóniával is történt.

2015. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!