Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » SOS! Állandóan zaklatnak...

SOS! Állandóan zaklatnak kameráznak, videofelvételt, hangfelvételt csinálnak! Mit tehetnék? Egyszerűen már megőrjitenek a szomszédok!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszerűen tétlen vagyok.. A szomszédok kiállhatatlanok nem lehet zenét hallgatni mert visitanak és elő kapják a telefont. Nem lehet ricsaj se semmi. Most hétvégén abból volt a vita mivel párom motor rajongó, van is neki hogy miért buggasa. Párom kiakadt mivel megláta hogy megint kamerázz és elhordta mindenek.. Ő is minket.. Volt bent panasztételen az önkormányzatnál de azt mondták itt nem tudnak mit kezdeni vele menjen a rendőrségre.. De mi nem szeretnénk miattuk tárgyalásra járni.. Két gyerekünk van de nem a gyerekek nehezítik meg hanem a szomszédok.. Már nem sok a híja párom pofán verje az egyiket, de attol félek ő issza meg a levét! Meg hát azt szeretném az apjuk is itt legyen velünk..Az a baj ő neki nem igazán van türelme az ilyen népséghez.. Nem értenek a szép szóból.. Szerintük ha nincs felesleges ricsaj nem lesz se hangfelvétel se semmi.. Csak tartsuk be.. Mi fiatalok vagyunk , ők meg már nyugdíjasok házsártos vénszivarok!!! Van erre megoldás? Esetleg valaki tudna mondana valami hasznosat?
2017. máj. 9. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne is menjetek a rendőrségre, á, minek az. Inkább verje pofán őket, aztán ülje le.


Istenem...

2017. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha ez megtörténe.. Csak tudod két kisgyerekkel plusz majd még eljárásra járkálni nem épp az álmom! Föleg ilyen emberek miatt.. De nem kellene mindjárt lenézően viselkedni.. Tudod nekünk most ez épp elég szar helyzet!!!
2017. máj. 9. 18:29
 3/12 A kérdező kommentje:
De persze egy értelmű hogy jelezni fogjuk a rendőrség fele.. Mivel velük normálisan nem lehet beszélni.. Ragaszkodnak a koporsó csendhez!!
2017. máj. 9. 18:32
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én egy társasházban lakom, és a szomszéd felőli falat hangszigeteltettem, emellett ha este akarok filmezni/zenét hallgatni, felteszem a fejhallgatót (vezeték nélküli) hogy ne zavarjam őket.
2017. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki a motort bugatná itt, én azonnal pofán verném.
2017. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a panelek közt kéne a motort búgatni...
2017. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálod őket vagy rendőrséghez fordulsz.
2017. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. Ricsajoztok, motort búgattok, hangoskodtok, és nektek áll feljebb, ha meg vagytok szólítva? Van bőr a képeteken, b+. :D
2017. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az írásképedből ítélve ami szerinted zenehallgatás, az valószínűleg igazából másnak zavaróan hangos bömböltetés.

Ráadásul még túráztatja is a motort a párod, feleslegesen.

És még nektek áll feljebb. Pofám leszakad.

Nem vagyok nyanya, 30 évesen is baromira zavarna egy ilyen szomszéd, mint amilyenek ti vagytok.

2017. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul: Egész nap üvölt és visít a két gyerek. Közben üvölt a zene, a kölykök rohangásznak, te üvöltözöl, közben az idióta lent bőgeti a motorját. És még te vagy megsértve b+. :D Miért nem költözöl el valahová vidékre egy tanyára? Ott lehet zajongani. Ez társasház b+, NEM CSAK TE LAKSZ OTT!!!!!
2017. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!