Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd helyett átvettem...

A szomszéd helyett átvettem egy csomagot, o pedig letagadja?

Figyelt kérdés
A futárszolgálat csomagot hozott a szomszédnak, aki nem volt otthon. A futar felhívta, mire o azt mondta neki, hogy vegye at helyette a szomszéd, vagyis en. A nevem is megmondta, mert a futar tudta. Én átvettem a csomagot 18.000 Ft összegben. Ezután a szomszéd azt állítja o nem rendelt semmit, penze sincs és a futar sem hívta. A futárszolgálat azt mondta, hogy ok semmit sem tudnak már tenni, viszont bent van a hívás naplójukban a hívás, hogy tenyleg felhívta az illetőt. Mit csinaljak?
2017. máj. 15. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ott a szívás hogy átvetted és aláírtad.

Rendőrség és feljelentés, ezt tudod tenni, vagy előtte szólsz neki hogy oké feljelented...nem biztos nem fizeti ki egyből.

2017. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szoltam, azt mondta oké... semmi nem érdekli. Csak hát nem gondoltam, hogy ez lesz... koszonom
2017. máj. 15. 15:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Add el ami a csomagban van
2017. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂

Minek bízol meg a szomszédodban, ha ennyire idegen ember?


Netes rendelést visszaveszik két hétig, szóval keresd fel a boltot, tárgyald le velük a visszaküldési lehetőségeket, és megkapod a pénzedet :)

2017. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem idegen, nem gondoltam volna. A céget nem lehet utol erni, az internet szerint meg valami pénzügyi tanácsadó a cég, Szoval eleg bonyolultak a szálak 😃
2017. máj. 15. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

18 ezret kipengettél a szomszédod helyett,úgy hogy meg se kért rá?? A villanyszámlámat is kifizeted ?,becsszó megadom :D

Jó balek vagy,bár a szomszédod is nagy ge ci :D

2017. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Alapból minek fizetted ki? Én elküldtem volna a futárt, hogy jöjjön vissza máskor a szomszéd meg intézze ha akarja.
2017. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát basszus fene sem gondolta... nem ilyennek ismertem. Meg a futárral mondta a nevem, a nevemen szólított, hogy engem keres, mert a szomszéd kuldte. Eszmeletlen.. az ember sem gondolná
2017. máj. 15. 17:56
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Dehogynem gondolná.

Milyen futárcég volt?

2017. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Küldd vissza a nevében,és írd le,hogy erre a névre és számlaszámra kéred a kifizetést. Én jártam már így,gond nélkül ment. Bar rizikós,tudom.
2017. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!