Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire biztonságos 2017-ben...

Szuszicat kérdése:

Mennyire biztonságos 2017-ben Tóalmáson élni?

Figyelt kérdés
Jövőre nyugdíjba megyünk,és szeretnénk elköltözni BP.-ről,egy nyugodt,biztonságos kis faluba.

##Tóalmás ##nyugdíjas évek vidéken
2017. máj. 28. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
nem ismerem Tóalámást. Én ilyen helyzetben arra lennék kíváncsi, hogy pl: van-e ott háziorvos, be van-e töltve a praxis.
2017. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,fontos az orvosi ellátás is,de az is fontos,hogy félelem nélkül,nyugodtan élhessünk idős korunkban,egy barátságos környezetben.
2017. máj. 28. 16:12
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz hogy Tóalmásra költözzek. Ha azt a környéket nézitek akkor már inkább Kóka...
2017. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Miért ne? Megindokolnád?
2017. máj. 28. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg brazil lakik ott. Mondjuk én elég rasszista vagyok, de nem bírnám elvisekni, hogy olyan faluban éljek ahol én vagyok a kissebség. Ugyan egy Szentmártonkáta is.
2017. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg brazil lakik ott. Mondjuk én elég rasszista vagyok, de nem bírnám elvisekni, hogy olyan faluban éljek ahol én vagyok a kissebség. Ugyan ez Szentmártonkáta is.
2017. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓ, a statisztika szerint a lakosság: cigány (roma) 3,3%
2017. máj. 28. 16:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Tóásó Előd is onnan jött.
2017. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Annak örülnék a legjobban,ha ott lakó írna ide,vagy akinek rokonai élnek ott,és jobb rálátása van a helységre.

Elkezdtem nézni a youtube videokat Tóalmásról,eddig csak pozitív vélemény alakult ki bennem.

2017. máj. 30. 06:33
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem próbáljátok ki 1-2 napig? Fogjátok magatokat, odamentek autóval (ha nincs, béreltek). Körbejárjátok a települést reggel, délben, este. Esetleg egy helyi szálláson alszotok egyet (ha van). Nézegetitek az utcákat-embereket. Nem kicsi döntés, amit hozni készültök, és valószínűleg élethosszig tart majd. Megéri azt a pár 10000 Ft-ot, hogy saját tapasztalaitok legyenek.


Pár dolog, amit én kipróbálnék ilyen helyzetben:

Elmennék iskolaidőben a háziorvosi rendelőbe nyitás előtt pár perckor és nézném a jövés-menést.

Aztán a boltokat is körbejárnám, kik vásárolnak, milyen az eladó, mennyire van a környék jó állapotban.

A helyi kocsmákra is ránéznék, kik és hányan szédelegnek ott.

Az önkormányzathoz is bekukkantanék, mik vannak kiírva a faliújságra. Esetleg beszélgetnék pár percet a polgármesterrel.

Úgy nagyjából fel lehet mérni egy-egy települést a benne található házak alapján. A széleken is nézelődj. Csak ne interneten érdeklődj, mert az már erősen torz kép, amit találsz.

2017. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!