Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek megérné elégtételt...

Szerintetek megérné elégtételt vennem?

Figyelt kérdés

16 éves koromban volt a faluban egy csávó aki valamiért kinézett magának és folyamatosan kötözködött, volt mikor lökdösött, ha barátnőmmel sétáltam beszólogatott meg ilyenek. Nyeszlett gyerek voltam és bevallom görcsbe állt a gyomrom mikor megláttam és szégyelltem magam, hogy nem tudom megvédeni magam se a barátnőmet mert neki is beszólt. Próbáltam megbeszélni vele, hogy miért csinálja de nem adott konkrét választ sose, neki ez volt a szórakozás. Korombeliek voltak a haverjaim is, ő meg 23 körül volt és a barátja is több volt ezért igazából senkire se számíthattam. Volt egy kocsmánk ahova mindig bejárt és én meg emiatt nem jártam be a saját kocsmánkba mert mindig kötözködött, évekig megkeserítette az életemet. Megverni sosem vert de talán azért mert vagy visszafogták vagy utána ki lett volna tiltva a kocsmából ezt már nem tudom. Szüleimnek szóltam de ők nem vették olyan komolyan a dolgot mert ugye előttük sosem csinálta, azt hitték csak felfújom a dolgot.


Azóta elkerültem a faluból, eltelt majd 7 év, férfi lettem, több önbizalmam van, több barátom, küzdősportoltam és kondiztam évekig (egyrészt neki is köszönhető) így már a falusi paraszt meg a csicska barátai már nem okoznának "gondot", sokszor eszembe jut mi lenne ha számon kérném tőle miért cseszte el jó pár évemet vagy esetleg csak szimplán jól megverni mindezért. A sok álmatlan éjszakámat már nem kapnám vissza, de most, hogy "egyenlő" viszonyok vannak kíváncsi lennék, hogy vajon most is olyan kemény legény-e, hogy kétszer nagyobb vagyok nála?



2017. jún. 17. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem,nem érné meg.

És bár nem tudom,milyen küzdősportot űztél,de szerintem mindegyiknek szinte alapszabálya EGY bizonyos szabály...remélem tudod mire gondolok.

Az utolsó bekezdésed szavai alapján még azt is javasolnám,hogy ne vezéreljen a bosszú.Most Te akarsz olyan lenni,mint ő volt anno?

2017. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen kamatoztatnám a megszerzett erőmet és harctudásomat. Na, de azért nem egyből verném szét, hanem szép fokozatosan, úgy, hogy minél tovább szenvedjen. Mondjuk én ilyen ,,szemet szemért"-mentalitású vagyok, ezért nem gondolkodnék ezen egy percig sem. Te mit látsz jónak?
2017. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, elég lenne csak szóban ráijeszteni: számon kérni, és nem tágítani, amíg nem ad elfogadható választ.


Szóbeli sértésekig, vagy fizikai bántalmazásig NE menj el. Miért ne? Nagykorú vagy, simán büntethető. Lehet, laposra vernéd, de akkor pedig ő volna az áldozat. Így újra ő lenne nyeregben.


Persze, ha ő üt, akkor védd meg magad.

2017. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézd a jó oldalát. Nem azt mondom hogy legyél neki hálás de lehet hogy jót tett veled. Ha akkoriban nem piszkált volna téged akkor nem kupálódtál volna ki. Fejben kell legyőznöd ami azt jelenti hogy nem érdekel már téged többé. Amikor teljesen elfelejted akkor fogod igazán legyőzni.
2017. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönd inkább meg neki hogy motivált a fejlődésre.
2017. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!