Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom teljesen veszélye...

Asztalos Arnold kérdése:

A szomszédom teljesen veszélyes mint rám és az összes lakóra a házba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az esetről annyit tudnék hozzátenni, hogy pár hónapja lett egy új szomszédom aki mint kiderült skrizofrén illetve sziópata hajlami vannak. Ez ott kezdődött mikor a kutyám ugatott és megfenyegetett, hogy ha nem hallgatatom el akkor lelövi (nem tudom,hogy van -e tulajdonába fegyver) de ő állítása szerint van. Folyamatos konfliktusokba keveredik az összes szomszéddal amit ő kezdeményez. Az első lépése felém az volt, hogy leültett beszélni és megkínált alkoholal amit el is fogadtam sajnos. Amit kiderült extázint kevert bele, "hogy jobb legyen a buli" ismétlem ez egy beszélgetésből indult de biztos számára ez a buli. Utána viszont megfordult az emberbe valami. Kihozott rám egy 15cm-t konyha kést és ha én nem úgy mozdultam volna szószerint a lábamba kötött volna. Ezekután nem kellett több mivel én semmilyen drogot nem fogyasztottam ezelőtt elkezdtem rosszul lenni és ezekután a szomszédok kihívták rám a mentősöket akik egyből el is vittek egy 6 órás megfigyelésre meg egy kellemes gyomormosásra. Miután haza jöttem folytonos fenyegetőzések telnek mimdennapjaim. Pont a munkából hazajövet megint rám rántotta a kést csak már az ajtóban voltam és bejöttem a lakásomba. A rendőrségen is voltam és ott az mondták mivel papírja van a betegségéről így ő nem beszámítható illetve ezek szerint így semmit nem tudnak tenni. Tegyek egy feljelentést amivel elindíthatnak egy eljárást. De aki átérzi az nem épp a legjobb lenne számomra mert a feljelentés miatt még talán még agresszívabb lesz és nem is tudom meddig fajulna el a dolod. Aki tudna valami hasznos tanácsot adni vagy megoldást azt kérem jelezze. Köszönöm, hogy végig olvastad!

2017. jún. 20. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok lehetőséged nincs, Kérdező. Ha van bizonyítékod elegendő, akkor fel lehet jelenteni, konyhakéssel támadt rád, ez még testvérek között is emberölésre irányuló kísérlet.

A másik lehetőség, hogy fogsz egy tonfát és eltöröd a fején.

2017. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felnyomod a rendőrségen, hogy drog van nála. Úgy tudom, ez büntetendő, vagy talán nem az?
2017. jún. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Négy lehetőség:

1. Mégiscsak feljelented.

2. Tűrsz.

3. Imádkozol, hogy megváltozzon.

4. Elköltözöl.


Ezeken kívül nem jut eszembe más lehetőség.

2017. jún. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!