Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kikészítenek az emberek ahol...

Kikészítenek az emberek ahol élek, az egész település, elköltözni nem tudok, így az öngyilkosságon gondolkodok már egy ideje. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én vagyok itt a közutált személy és nem hagynak békén, zaklatnak, megaláznak, kigúnyolnak, kiröhögnek, megbámulnak ahányszor a szemük elé kerülök. Nevetség és közutálat tárgya vagyok itt. Nem bírok így tovább élni, meg akarok halni
2017. jún. 20. 21:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet, de az okát nem mondja el senki
2017. jún. 22. 14:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy üldözési mániád van?
2017. jún. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem veled van a baj! Azokkal akik ilyenek veled! Azt írtad, nem tudsz elköltözni. Ha nagyon el akarsz menni, akkor mégis meg kellene próbálnod valahogyan. Esetleg egy barathoz vagy családtaghoz. De nem az a megoldás hogy eldobd az életedet! Lehet hogy most rossz nagyon, de lehet, hogy pár hónap, év múlva jó lesz! Ezt tudom most tanácsolni
2017. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne másokkal foglalkozz 😊

Te csak csináld a dolgod, éld az életed.

2017. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs okuk rá, akkor a fejedben van baj, képzelődsz, orvoshoz kéne menned vele. Olyan nincs, hogy egy egész település valakire rászáll, aki soha senkinek sem ártott, se nem durva, jól viselkedik, udvarias. Akkor az képzelgés. Írd le nekünk, hogy 1) mikor kezdődött ez a te bántásod, 2) hogy mióta élsz abban a faluban, 3) mi a faluban státuszod, tehát mit dolgozol, mert pl. ha vki egy faluban felnőtt férfi létére eltartatja magát, nem tanul és nem is dolgozik, az bizony nagy szégyennek számít, az olyat nemigen veszik emberszámba.
2020. febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!