Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért költözik mindenki Pestre?

Miért költözik mindenki Pestre?

Figyelt kérdés
már szinte gáz hogy kaposvári vagyok, minden ismerősöm pestre költözött, és aki nem ott lakik azt semmibe veszik, meg lenézik.aki másik városba lakik nem pesten, az már nem menő vagy mi? csak a pestiek lehetnek azok?
2017. jún. 24. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Én tudom, de nem árulom el a titkot :D Az ismerőseid mit mondanak miért költöztek oda.
2017. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert sok a lehetőség, meg mert menő pestinek lenni
2017. jún. 24. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha Budapesten egyáltalán élnek még született, tősgyökeres ottani emberek, akkor az ég mentse meg őket az ilyen buta, bevándorló, kisvárosi paréjoktól. Élni mentek ti oda vagy játékból, játszani a ..csátokat ? Tipikus "falusi" mentalitás. xD
2017. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Menőőő ? New Yorkban élni még menőbb.
2017. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"kisvárosi paréj"

na erről beszélek. azért vagyo paréj mert nem pesti vagyok?!

2017. jún. 24. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenki? Sopronból például szinte egy ismerősöm sem költözött oda... a határ kicsit csábítóbb mint a magyar fizetésekkel működő BP. :D


Kicsit szarkasztikus, de a válasz is benn van.

2017. jún. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Mert több a fizetés és vannak üres álláshelyek. Semmi másért,mert Bp egy koszfészek.Nem véletlenül aki Bp-en dolgozik annak is nagy része a környező falvakból városokból ingázik,mert élni nem akar a fővárosban csak pénzt akar keresni.

Persze aki nyugati határ mellett lakik és zsíros melója van a sógoroknál,vagy a még valamennyire fejlett Győr környékén talál melót az nem akar költözni.

2017. jún. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudtam nem a menőség, hanem a lehetőségek miatt utaznak az emberek Pestre. De javítsatok ki. Több a munkahely, szórakozási lehetőség, és a jó csajok. <3 23/f
2017. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!