Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tudom elkezdeni az életem,...

Nem tudom elkezdeni az életem, mert nem tudok keresni annyit hogy külön tudjak költőzni?

Figyelt kérdés
Azt számolgattam ha lenne barátnőm és vele tudnék élni akkor is max 30-40 ezer maradna kajára meg mindenre így hogy lehet élni?

2017. júl. 3. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Kültözzünk össze! :)
2017. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Használd ki, hogy otthon laksz és nincs annyi kiadásod. Tanulj, keress másik munkát, vállalj plusz munkákat.

Amikor elkezdtem dolgozni én sem tudtam elképzelni, hogy hogyan fogok egyről a kettőre jutni. Volt olyan időszak, hogy minden napra volt plusz munkám, és még a munkahelyemen is elvállaltam plusz feladatokat, plusz pénzért. Gyűjtögettem. Közben elvégeztem két sulit. Aztán jobb pozícióba kerültem, több pénzért. Szóval alakultak szépen a dolgok. Csak hát nem azt kell várni, hogy azonnal sikerül minden. Ehhez évek kellenek.

2017. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát ahol többet ekresel... komolyan, fiatalként sem lehetetlen a 300-400k fizetés.
2017. júl. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!