Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek? A szomszéd...

Tom0919 kérdése:

Mit tehetek? A szomszéd kutyája átjár az udvaromra, mert nem képes a kerítését megcsinálni.

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 10:28
1 2
 11/14 dr garami válasza:

Többféle megoldás lehet: veszel(csinálsz)egy villanypásztort.

Szerzel,oroszlán--tigris-- medve vizeletet (cirkusz állatkert--egy ismerős.) ezzel a valamelyik ,mert bármelyik állat vizelete elég,nos ezzel a határvonalat végig locsolod,spricceled.

2017. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csináld meg a kerítést,hosszú távon jobban jársz és a szomszéd is másképpen fog viszonyulni.
2017. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Mézga Krisztina ***** válasza:
Így lenne öt találatom! Tudtam, h erre a kérdésre összegyülnek a szadista állatkínzók. Gratulálok! Remélem, titeket is előbb-utóbb jól seggbe durrant valaki így vagy úgy... Lehet u-szöggel is.
2017. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 B Béla válasza:
Természetesen ha látják a lövést. De én vagyok olyan diszkrét hogy nem fogják látni.
2018. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!