Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért vannak ilyenkor Budapest...

Miért vannak ilyenkor Budapesten ennyire kevesen?

Figyelt kérdés
Nincs szinte senki az utcákon,ill autóból is kevesebb van. Hol vannak ilyenkor az emberek? Kiszámoltam,ha átlagosan egy ember nyáron veszi ki a két hetes szabadságát akkor is csak 5-10 %- al lenne kevesebb ember az utcán,de nem ennyivel van kevesebb, jóval!
2017. júl. 21. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A Balatonon?
2017. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az emberek egy része szabadságon van, mások dolgoznak, elfáradnak péntek estére, és mennek haza pihenni, bevásárlás és szórakozás pedig marad hétvégére.
2017. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A vizes vb-n, 26-os busz tömve van.
2017. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak ma voltak kevesen hanem mindíg nyáron. Voltam a balatonon az is elég kihalt volt.
2017. júl. 21. 22:12
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire unatkozol, hogy van időd ilyeneket számolgatni?
2017. júl. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És melyik napszakban nézted? Nyáron csak kevés iskola üzemel, tehát az iskolások nagy részével még tömegközlekedésen is elvétve fogsz csak találkozni. A dolgozó réteg dolgozik, tehát nem az utcán lófrál, hanem munkahelyen van, és megdöglik a hőségtől, vagy megfagy a klímától...
2017. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te is unatkozhatsz,ha ezt olvasod!
2017. júl. 23. 02:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Sokkal kevesebb a felnőtt is, mint szokott lenni.
2017. júl. 23. 02:03
 9/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Hát nem tudom mikor voltál a Balatonon, de pl Veszprém az elmúlt 5napban az Utca Zenei fesztiválon teltházas volt...csütörtökön több órán keresztül dugók voltak az özönlő emberek miatt Balatonfüred, Siófok és egyéb részek is teli...
2017. júl. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mely környékeket és mely napszakokat figyelted meg. Amerre dolgozni járok, ott nem csökkent jelentősen az embertömeg sem reggel, mikor munkába megyek, sem délután, amikor jövök haza. Csak a diákokkal van kevesebb utas, de ugyanúgy nagy tömeg jön szembe, mikor leszállok a metróról az Örsön, és megyek a buszokhoz, vagy amikor a buszoktól megyek a metróhoz ugyanott. Napközben nyilván nem tudom megfigyelni, mi a helyzet, hiszen olyankor munkában vagyok, a szabadságaimat meg kisebb darabokban veszem ki, mert nem utazok el sehova hosszabb időre, van bőven tennivalóm a lakásommal mostanában, és szerencsére a munkáltatóm sem kötelez rá, hogy egyszerre vegyek ki egy nagyobb hosszabb szabadságot, így megtehetem, hogy elaprózom. Mellesleg amikor szombatonként bevásárolni járok a kínaiba és a Tesco-ba, ott is ugyanakkora a tömeg, mint máskor.
2017. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!