Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne beszólni az ilyen...

Mit lehetne beszólni az ilyen hitelből nagyzoló szomszédnak?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédom akikkel elég sokat beszélünk, folyamatosan minket majmol.

Idén januárban Kubába voltunk üdülni. Mikor megtudták hova megyünk, ők rá 2 hónapra bejelentették hogy ők is oda utaznak, csak ők Júniusba. Én erre annyit mondtam, hogy mi is Júniusba akartunk, hisz akkor negyedáron van, de az utazási irodába lebeszéltek róla, mert ott nyáron esős évszak van. És képesek voltak Júniusba Kubába menni. Továbbá mi múlt hónapban voltunk Tenerifén, ők ma bejelentették hogy jövő héten elutaznak Gran Canariara.

Abból gondolom, hogy hitelből játszák az agyukat, hogy nemrég elkottyintotta magát, hogy ugye építkeznek és a 3. Gyereket a 10+10 CSOK miatt vállalták be. Meg hát az autójukon is hitel van tudomásom szerint. Így nem hiszem hogy ennyi törlesztő mellett, a nyaralások árát kp-ra kifizették. Gondolom csak azért hogy megmutassák hogy nekik is telik rá.


Valami jó beszólásra várok ötleteket, ami nem túl sértő, de mégis találó.



2017. aug. 6. 15:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Minek beszólni?
2017. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked amúgy f.s.zközöd van a pénzügyeikhez?
2017. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
És te miért dicsekszel?
2017. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mert idegesítőek. Nem bírom szó nélkül hagyni. Annyi hitelük van, hogy még a gyerekeik is azt fogják fizetni.
2017. aug. 6. 15:50
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor légy kreatív - mint a pénzügyeidben -, és találj ki valami beszólást. Itt inkább neked fognak beszólogatni, nagyon ne várj segítséget. :D
2017. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy pont te akarsz felvágni a szomszédnak, nem ő neked. Én pl. magasról szarok rá, hogy mit csinálnak a szomszédaim, vagy mit nem. Ehhez a beszóláshoz mit szólsz?
2017. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam dicsekedni nekik, hanem pont hogy ők teszik. Ha valamit vesznek, akkor egyből át kell mennünk megnézni és természetesen meg is kell dicsérnem. Gondolom nem kp-ra.

Aztán gondolom ők lesznek az elsők akik majd a parlament elé vonulnak tüntetni mert eladósodtak.

2017. aug. 6. 15:55
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem érted, ezért lassan írom és nagy betűkkel. NINCSEN SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!


Fogod? Megvan? Sikerülni fog az értelmezés?

2017. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem dicsekszel? Nyilván feltörik a mailjeid, onnan tudják, hol nyaralsz..?
2017. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Én is mondom, ŐK DICSEKSZENEK. Pl. Hogy az új házba milyen konyhabútort rendeltek, mennyibe került, milyen beépített inoxos meg mittudom én milyen gépekkel. Pedig nem is főznek, hanem mirelit pizzákat zabálnak.

Meg amikor megvették az új tv-t, 2 hétig kint volt a doboza az ajtó elött, hogy mindenki lássa milyen tv-t vettek. Pedig elég nagy a lakásuk, nem fért volna el a doboz? Azt nem tudom kp-ra vették e, de nem vagyok benn biztos.

És gondolkodás nélkül a világra csináltak 3 gyereket, mert ezen az áron még nagyobb ingatlanhoz juthatnak. Fikarcnyit sem érdekli őket hogy mondjuk 10 év múlva miből élnek meg. Aztán majd az ilyenek verik az asztalt ingyen tankönyvért, ingyen étkeztetésért, mert neki adjanak mert ő nagycsaládos.

2017. aug. 6. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!