Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falat vések. Van joga háborogn...

Falat vések. Van joga háborogni a szomszédnak?

Figyelt kérdés
Egy 20-25 perce elkezdtem kivésni az ajtót, mert újat rakok be helyette.De feljött a szomszéd srác orditani, hogy feljelent. Természetesen elküldtem melegebbre.... Számíthatok valami atrocitásra? Még van egy 2-3 óra munka vele,(meg HILTIvel fel kell fúrni az új pántokat,De az 10-15 perc) de hát most érek rá. Holnap úgysincs munka senkinek, igazán kibírhatná.

2017. jún. 4. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Van joga háborogni. Honnan veszed, hogy ő sem dolgozik holnap?
2017. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Istenem, add, hogy kamukérdés legyen!
2017. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenkor vésne a szomszédom, akkor nem én mennék fel hozzá, hanem rendőrt hívnék. Azért fél 9 után fúrni-faragni bunkóság. Ha csak ilyenkor érsz rá, akkor nem ártott volna a szomszédokkal egyeztetni.
2017. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van!

Még azért is rendőrt hívhat -és intézkedik is!- ha vasárnap családi házadnál füvet nyírsz!

2017. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen szomszédok miatt nem fogok soha panelban lakni.
2017. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van joga. Főleg 2-3 óra múlva. 10 óra után simán feljelenthet csend háborításért, de akár már most is megteheti. Nem számít, hogy van-e holnap munka vagy nincs. Attól, hogy nem dolgozik még lehet hogy szeretne aludni 10 órakor, meg nyugodtan lenni este. Amúgy meg vannak olyan munkakörök aminél nem számít az ünnep, szóval még az is lehet, hogy megy dolgozni.
2017. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pihenőnapon, este 8 után? Nincs joga háborogni. Szerintem nyugodtan várj éjfélig, bőven jó, ha akkor kezdesz hozzá.
2017. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, megmondták a rendőrök, hogy kussoljál, vasárnap éjszaka van
2017. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen munkának nem este kell neki állni. Kulturált ember a zajos tevékenységeit délelőtt 10 és este 8 közé teszi, nem este 9-kor még zajong... Mondjuk én este 7 után már nem szeretek semmi zajosat csinálni. Vasárnap meg főleg nem, maximum ha nagyon muszáj. Délelőtt 10-et is pont azért várom meg, hogy ne zavarjam azokat, akik esetleg hétvégén tovább alszanak, vagy délelőtt pihenni akarnak.

Nem hiszem el, hogy este kell nekiállni zajongani....

2017. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? És igen, én egyetlen szó NÉLKÜL rendőrt hívtam volna rád, mert vasárnap alapból nem is véshetnél, nemhogy nyolc után.
2017. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!