Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bartos möster hol lakik jelenleg?

Semmi, szinte por.. kérdése:

Bartos möster hol lakik jelenleg?

Figyelt kérdés
Úgy látom a legújabb videóiban visszatért a tipikus kék bázisára. Szívesen meglátogatnám a möstert egy kép erejéig és persze vinnék számára kedves áldozatot is egy kis tablettás személyében.

2017. aug. 17. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Miért érdekel ennyire amúgy meg elmondta hogy hol tartózkodik jelenleg...régebbi videójában.
2017. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Úgy tudom Dinnyésen egy tanyán.

Mond meg neki hogy tartson tyúkokat a tojásuk miatt, jóformán fű csipegetésből és kapirgálásból is megvannak. Meg termesszen krumplit és a felesleget cserélje el szomszéd gazdákkal más finomságokra. Mégis jobb lesz mint a vakolat evés.

2017. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Bartos egy idegproblémákkal rendelkező szerencsétlen alak, pénze alig van, ne híreszteld, hogy fotózkodtál vele, mert félreértik, és kigúnyolják szerencsétlent, még ha azt is mondod nem ez volt a célod. Egy beteg ember 8akit mellesleg én nagyon sajnálok), nem egy látványosság, ennyi erővel egy epilepsziáson is lehet nevetni, ahogy lenyeli a nyelvét és betöri a koponyáját, vagy egy eboláson, hogy ömlik mindenhonnan a vére. Akiknek gondjuk van, ALAP, hogy nem a szórakoztatásunkra használjuk fel a betegségét!
2017. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy akik felteszik YT-re azoknak mennyi folyik be a reklámpénzekből.


Mert az oké, hogy Bartos alkoholista és van valami pszichés betegsége is, de a valódi gusztustalan emberek azok, akik videózzák, és pakolják zsebre a befolyó pénzeket, mert azért van bőven megtekintés, annyit már szórakoztam én is YT-vel hogy nagyjából tudjam, mennyi jön be haviban a jelenlegi " hivatalos " csatornája feliratkozok és megtekintések után. 53.000 feliratkozo 11 millió megtekintés, havi 300k nettoban megvan... Nos ha ezt mindet megkapná, szerintem minden nap étterembe kajálhatna, és literszám vehetné a minőségi borokat stb.

2017. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Bartos tudatosan egy bohóc!Nehogy azt higyétek hogy mentális baja van, egyszerűen élvezi a népszerűséget.

Volt egy videó ahol teljesen normális és komoly ember módjára beszélt és viselkedett mert a helyzet épp úgy hozta.

Meg is kérte aki kamerázta hogy álítsa le a felvételt de persze ez nem történt meg.

Ott abban a videóban látszik hogy amúgy amit csinál az valójában tudatosan csinálja és csak színjáték az egész, nem küzködik mentális bajokal.

2017. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy van neki valami, egyrészt azok a hirtelen rángatózásai meg beszédei, másrészt meg ha az szerinted normális, ép elmére vall amikkel tele van tetoválva... hát teljesen biztos hogy nincs rendben.
2017. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Csak bohóc az ismertségért. Mint pl. a L’art pour l’art Társulat csak róluk tudjuk hogy direkt csinálják.
2017. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

De különbség van aközött mikor valaki csak arra az időre, meg mikor úgy is marad. De most ha a tetoválást nem is nézzük. Ha jó párszor detoxikálóban végzi meg pszichiátrián, ott talán van valami gond, mert senkit sem fognak bevinni, hogy pár videoban mit csinál, hanem csak ha a való életben is gondok vannak.


Én is csipem, néha mosolygok rajta de azért azt közel sem jelenteném ki, hogy normális ember.

2017. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Hogyha úgy hozza a helyzet, a skizofrén sem skizofrén, ez pusztán pszichológia! Mikor vészhelyzet van, az ember észbe kap! (Ha nem, ott még nagyobb a baj!) Pénze alig van, tengődik egy tanyán, valaki meg turistalátványosságot csinál egy szerencsétlenből, akinek mentális problémái vannak! Kérdező! Azért ne szelfizz vele, hogy utána ott röhögjetek rajta! Milyen aljas dolog már!
2017. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Azt hangoztatja hogy dinnyésen lakik Viszont a dinnyésiek nem is látták évek óta Szóval valószinüleg a gyámjánál forgatja a videókat valahol Gárdony környékén! Az egész pali egy nagy kamu az úgynevezett alkesz tanitásaival együtt! Lásd a fémkunyhós dolgot! Rég eladta amit még a főszerkesztője is elismert de ő 2 éve esküdözik hogy lemegy és bemutatja!
2017. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!