Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szegeden mely városrészek...

Szegeden mely városrészek ajánlatosabbak s melyek elkerülendők, főként közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés

Hol nincs úgymond "gettó" vagy ahhoz hasonló valami?


kösz


2017. aug. 20. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Tarján és a Cserepes sor környéke az ami húzósabb, de am nem vészes, Szeged azért messze nem tartozik a veszélyes városok közé, itt jó a közbiztonság. Talán még a Mars tér környéke késő délután és este. Ha esetleg költözni akarsz akkor szerintem Újszeged a legnyugisabb mondhatni az a burzsuj negyed, de ott a házak is drágábbak egy kicsit.
2017. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mely részek amelyek még beleférhetnek?
2017. aug. 20. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Makkosháza még oké, Rókus is rendben van ott a Vértó környékén, nagy Tesconál. Vagy Alsóváros, az is oké.
2017. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tarján, Móraváros, Mars tér ezeket kerüld.
2017. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Egyetemi könyvtárban véletlenül se "hajts rá" csakúgy csajokra (főleg ne külföldire), tele van mohamedán vendéghallgatóval.


Cserepes sor cg negyed, sötétedés után nem ajánlanám.

Szeged-Kiskundorozsma cg. telep, szintén.


(Szerintem a szegedi panelváros az gettó, de a lakói és volt lakói egész normálisak, lásd szüleim...

Szóval gettó az van, csak főleg magyarok lakják.)


Pl. sötétedés után szerintem ne mászkálj a Tisza árterében, pl. a tanösvényen az Újhíd mellett az Újszegedi oldalon.

2017. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!