Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elmebeteg szomszédot hogy...

Elmebeteg szomszédot hogy lehet elvitetni diliházba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha közveszélyes és már ezt be is mutatta, vagyis megrongált valamit vagy megsebesített valakit.
2017. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, és nincs olyan, hogy "diliház". Elmegyógyintézet van, de most már inkább csak elmeosztály egy kórházban.

És kényszergyógykezelés csak akkor van, ha valaki már bebizonyította, hogy közveszélyes.

Aki csak elmebeteg, az önként bemehet járóbeteg rendelésre. Van ilyen ember elég sok, aki így jár.

2017. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Úgy hogy szólsz a rendőrnek és elmondod.mint az isiben😉
2017. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg erre rá nem szolgál, addig sehogy.
2017. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ha nincs szerencséd sehogyan.


A szomszédom éveken át nem volt otthon külföldön vállalt munkát azután hazajött. Nem tetszett neki a kutyám, (aki addig teljesen csendes volt arról sem lehetett tudni hogy létezik annyira nem ugatott) és egyszer becsöngetett hogy nem tud a kutyától éjjel aludni annyira ugat. Jószívvel megmondtam neki hogy odafgyelek rá ha ugat, de ilyenről nem tudok, erre mérgesen elment.


Itt kezdődött el a 3 éves kálváriánk. Éjjel arra kelek fel, hogy a kutya isonyatosan ugat. Kiszaladok és valaki hogy hallotta az ajtónyitást elszaladt. Megnéztem a biztonsági kameránkat a kapuról, a szomszéd (rácsos kerítésünk van) kövekkel dobálta a kutyánkat. Azóta minden egyes nap jön és provokálja a kutyát, akinek az idegrendszere teljesen tönkrement tőle, és ha látja a szomszédot nekiugrana.

Egyszer átmentem hozzá hogy hagyja abba vagy bajok lesznek, erre megmondta hogy elvágja a kutyám és én torkomat is, a kutyámat pedig már fél éve megakarja mérgezni és egyszer sikerül.


Elmentem a rendőrségre ezzel és a videofelvételekkel, de le sem szrták. Felvettem a kapcsolatot a szomszéd szüleivel, az anyja sírva mondta hogy nem tudnak vele mit csinálni, ők is szóltak a hatóságoknak de csak akkor lehet elvinni erőszakkal elmegyógyintézetbe ha "tesz" valamit. Nagyon jó....

2017. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ajánlott feljelenteni állatkínzásért bizonyítékaid megvannak.(kamerafelvétel)

Ha meg elhajtanak a rendőrséget is mert máshogy nem csinálják a dolgukat, ha ez sem segít távolról vezérelhető csapóajtó.A kerítésre ha látod hogy dobálja kinyitod a kutya elintézi (még ha 120kg izom az ürge akkor is), de úgy hogy az ne legyen rajta a felvételen.A felvételek megmutatása után nem fogják elaltatni a kutyát hiszen egyértelműen hergelték és ezért szökött ki.

Plusz mivel a rendőrök nem intézkedtek az ürge ellen őket is megróják hiszen előre látható volt a dolog.

2017. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Előző

Mellesleg a kutya ha ideges mindenképpen kijut a mi szomszédunk is abbahagyta.

Miután a mi pici 45kg rottweilerünk a tölgyfa kerítést ami 2*3db 10-es csavarral volt rögzítve a zártszelvényhez.

Kinyitotta az alján eltörte a 3 csavart gondolom megelégelte nekiugrott és erőből.

Az volt a szerencséje a szomszédnak hogy a kutya is meglepődött ezen és még vissza ért a saját udvarába mire kijutott.

Azt sajnálom hogy az olcsó kínai kamerának nincs elég felbontása és így nem láttam az arcát a szomszédnak.

Szóval szerintem jobb ezt irányítottan csinálni egyszer látja hogy a kutya akkor tör-ki ha akar (vagy ha indoka van rá) nem fogja hergelni.

Út.: A postást is keményen ugatja, de ott nem próbálkozik még csak a kerítéshez sem nyúl.

2017. szept. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!