Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Áthalljátok a szomszédot?...

Áthalljátok a szomszédot? Hogy bírjátok elviselni?

Figyelt kérdés
4 gyerekes család a szomszédom. 24 órás zajongás. Megőrülök tőlük. Mit csináljak?

2013. jan. 5. 20:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 2 gyerekes, de nem is a gyerekekkel van baj, hanem az apával mikor veszekszik velük. Borzalom, amilyen hangnemben és amilyen csúnyán beszél szegény gyerekekkel, pedig 2 aranyos kislány, nem hiszem, hogy olyan rosszak lennének, amivel kiérdemlik, hogy így beszéljen velük az apjuk... Az a vicc, hogy a pasi beszól a férjemnek, ha véletlenü hangosabban megy a TV nálunk.. Sajnos nem sokat lehet tenni, tömbházban ez ilyen..
2013. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:

Nekünk bunkók vannak a szomszédban, van ott egy kb. 3 éves gyerek, egész nap csak sír, az apja meg üvöltözik vele hogy 'a k****a isten b*****a meg k***olj már be mert arcbab****ak' (trágárságszűrő...) - ezt így szépen a gyerekhez vágja, és csodálkozik hogy állandóan sír.


Már nekem fáj, sokszor megfordult a fejemben hogy becsöngetek hogy ne üvöltözzenek már a gyerekkel, mert én a kutyámmal nem beszélnék így. Ezek nem szülők, hanem valami mocskok.

2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Szerencsére kertes házban élünk, így ilyen nálunk nincs, max olyan, hogy égetik a rongyot, vagy épp amit nem tudnak elrakni máshova nyáron, és teregetünk.
2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nálunk az összes szomszéddal összeveszett már, mert megkérték változtasson, de ő nem hajlandó. Nem hajlandó változtatni. Én még utálok itthon lenni.
2013. jan. 5. 20:16
 5/41 anonim ***** válasza:

Majdnem minden reggel hallom az előszobában azt, hogy a szomszéd nő hogyan ordibál a gyerekeivel azért, mert nem már indulniuk kellene, de még nincsenek készen (2 gyerek van).


Ez csak azért zavaró, mert családi házakról van szó, egymástól 8 méterre, mindkét házon új ablakok. Télen is hallom, amikor minden nyílászáró zárva van...


Én csak megjegyzem magamban, hogy most már értem miért lesz lassan alkoholista a férfi és elindulok a kocsimhoz.

2013. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

hacsak nem vagyunk halásos csöndben, nem halljuk őket. Hajnalban meg éjjel persze igen, azt is, hogy valaki hajnalban magas sarkúban elkopog dolgozni 6-kor meg éjjel engedik a vizet, ilyesmit. A gyereksírás, hát ez van, 4 gyerek szerintem meg nem is tud csöndben lenni, sőt eleve vannak 6-an, ha csak léteznek, az is zajos. Nekünk is szóltak, hogy vendégeink voltak? Áthallatszott, pedig 3 pasi meg egy nő beszélgetett normális hangerővel.

Szerintem kapcsolj zenét, akkor talán nem zavar annyira.

2013. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Miért szült 4 gyereket 50 m2 -re?
2013. jan. 5. 20:18
 8/41 anonim ***** válasza:

Nálunk már nincsenek ilyen szomszédok de egy évvel ezelőtt nem volt olyan nap hogy nem hallottuk hogyan veszekszik az asszonnyal. Ott gyerek nem volt még fiatal házaspár voltak, de mindennap ment az üvöltözés meg a veszekedés a csaj mindig sírt kint az erkélyen kb 1 órán keresztül, a férj meg ugye a a másik szobában volt amit sajnos a másik szomszédunk hallott igazán jól és ott magában morgott ha a bejáratnál voltam kb a fél lépcsőházban lehetett hallani mert ordítva beszélt magában úgy hogy az asszony is hallja. legdurvább az volt amikor éjszaka kellős közepén a fél ház arra riadt vel hogy rohadt nagy ordibálás van mert a férj későn ért haza és az asszonya ugye jól lecseszte erre a srác meg levágott neki egy nagy pofont és ordibált vele. Na akkor ketten át is mentünk a másik szomszéddal azt kicsit lenyugtattuk. Most nyáron költöztek el el váltak meg minden. Helyettük egy fiatal 28 éves nő költözött be nagyon csendes azóta látszik hogy nyugalom van.

persze volt olyan hogy a felső szomszédaink vesztek össze akkor valami poharakon és lehetett hallani hogy a földhöz vág mindent és törnek zúznak. De erre eddig a 3 év alatt amióta itt vagyunk csak kétszer volt példa. A mi lépcsőházunkban nyugis emberek élnek szerencsére 3 hónapja nem volt zajongás, ha meg ugye fúrás faragás volt, felújítás miatt arról szóltak időben hogy egy darabig számítsunk erre a ricsajra ezért és ezért, ami szép gesztus volt tőlük és igyekeztek úgy csinálni hogy lehetőleg reggel 8 tól este 6 ig. Hétvégén meg reggel 10 től délután 3-4 ig zajongtak.

2013. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
1-2 albérletet már megjártam, volt mindenféle szomszédom. A gyerekes nem annyira zavart, most mit csináljon egy gyerek, ha nem játsszon? Amikor nagyon hangosak voltak, tettem be valami zenét. Ellenben a mostani szex közben hörög és ordít, úgy, mint akit éppen ölnek. Volt, hogy a hörgésére ébredtem.
2013. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Füldugóval.
2013. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!