Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Piszkálnak a buszon. Mit tegyek?

Tomi;D kérdése:

Piszkálnak a buszon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vidékről járok be városi iskolába. Reggel nem ,de hazafele több volt osztálytársammal találkozok (és persze a haverjaikkal) és általánosban mindig én voltam a srác ,akit lehetett basztatni ,ezért ha meglátnak rögtön belém kötnek. A buszon csúnyán beszélnek velem pl: Kiverem a fogad ,ha meglátlak a buszon. Új osztálytársaimmal neki álltam gyúrni ,hátha az segít. És általában 3-an minimum vannak a buszon. Mindegy ,hogy 5-6-7 órám van.
2017. szept. 6. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

"általánosban mindig én voltam a srác ,akit lehetett basztatni"

Ezt itt baszt@d el!

2017. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél többé az a srác akit lehet b*sztatni. Vagy vedd fel a kesztyűt és oltogasd őket vissza, vagy dugd be a fülhallgatót és tojd le.
2017. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Am ha valamelyik megfenyeget a buszon, ott helybe kezd el ütni. Egyrészt, mert ez váratlanul fogja érni, és hiába vannak többen, lehet nem fognak a haverok beavatkozni.
2017. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyúrástól verekedni még nem fogsz tudni, viszont jó kiállást ad, és általában önbizalmat, határozott kisugárzást is. Hátránya, hogy azért kell hozzá egy fél-másfél év, mire rendesen látszik. Szólj csak vissza nekik, ha ilyen durvákat mondanak azt semmiképpen nem kéne ignorálni. Ha esetleg elfajulna a dolog, és mondjuk már elkezdenek lökdösődni, akkor ne várd meg míg bekapod az első ütést, inkább te kezdeményezd. De ha lehet, akkor ne jussatok eddig, építsd le őket valamilyen dumával.
2017. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne foglalkozz velük. Halgass zenét és mosolyogj rajta, hogy milyen gyerekesek maradtak
2017. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

A nem foglalkozás velük a lehető legrosszabb megoldás. Valaszd ki a hangadót, és rángasd meg, vagy üssél bele az arcába. Csak ez használ a bullying ellen.


Gyúrás mellett meg járj el kicsit boxolni is.

2017. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel egy rejtett kamerat(pl van 20k-ert olyan karora ami kepet es hangot is rogzit) , legyen mindig bekapcsolva es jelentsd fel oket a rendőrségen!

Vagy szolj a sofornek hogy szallitsa le oket vagy hivjon ki rajuk rendőröket

2017. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik hogy ne a szájuk járjon hanem mutassák meg mit tudnak. Ha erre tettleg bántalmaznak ,ne üss vissza ,hanem akkor meg irány a buszvezető ,elmondod hogy megtámadtak ezek meg ezek, zárja le a buszt és hívja a hatóságokat a következő megállóhoz .Ha futni hagyja őket ,nem segít ,az bűnsegédi magatartást ezt is közöld vele ,hogy akkor őt is feljelented.Aztán,rendőrség ,feljelentés látlelet stb.Kártérítésért is be kell perelni,ha tényleg sérül a fogad. Nem érdemes neked kezdeményezni a fizikai erőszakot ,mert azonnal te leszel a bűnös mivel szóbeli heccelésre nem lehet válasz fizikai támadás! És téged hurcolnak meg,mert bántottad "szegényeket" A fog kiverés már súlyos testi sértés és bandában elkövetve meg plusz súlyosbító tényező, simán le is ültethetik az elkövetőt,vagy kap egy felfügg-et,ha nincs priusza , de úgy meg is fogják hurcolni hogy otthon az apja is szíjat fog hasítani a hátából.
2017. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetném miért lettem le pontozva?
2017. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

15 éve oktatok önvédelmet. Amikor pimaszkodik velem egy légy, minden technika amit elsajátítottam a légy ellen mit sem ér. Ő nem tudja, hogy egy szinvonalas önvédelmi oktató türelmével játszik, hiába nézek rá csúnyán semmit sem ér.

Neked viszont tudok tanácsot adni.


A kevesebb az több. Miért? Mert erőt súgárzol. Ezért, két opció között választhatsz:

1. Csicska maradsz.

2. Kiállsz magadért.


Nem kell búnyozni, mint mondtam: a kevesebb több (ebben a szitúban)


A hangadót megpofozod (le megy gyerekbe, s te szülői minőséget kapsz, azt is elfelejti fiú-e vagy lány)


A pofont gyakorold otthon egy fát, keményítsd ki a tenyered. Élete egyik legnagyobb pofonját kell éreznie.


A fejelés majd akkor, ha kicombosodtál.

Sok sikert harcos!

2017. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!