Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mikor költöztetek el...

Ti mikor költöztetek el otthonról?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült ezt megoldani? Úgy értem, ha még nem volt pénzed, vagy annyira elfajult az otthoni helyzet.
2017. szept. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen.. Kollégiumba. Ha az számít.
2017. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én nem tudok sehova sem menni...

Fogalmam sincs mi lesz, mert még iskolába járok (gimnázium).

Ezt a megszégyenítést stb. nem sokáig bírom. Már volt, hogy összepakoltam és elmegyek, de nem jutottam sehova...

2017. szept. 8. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen húztam el a Fővárosba vidékről. Több évig kollégiumban laktam, majd albérleti szobán osztoztam egy haverommal és mióta dolgozom azóta önállóan bérlem ugyanazt a szobát.
2017. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam, volt már állásom és elhúztam albérletbe. Addig meg ha tehettem másoknál pecóztam heti két-három éjszakát, barátnál, barátnőnél. Vagy csavarogtam.
2017. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 evesen munkaba alltam, 18-20 kozt meg kulfoldre mentem, 20 evesen vettem hazat, 21 evesen koltoztem bele. Nem volt sz*r a helyzet, csak onallo akartam lenni.
2017. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztam és 21 évesn leléptem.
2017. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolódó kérdések

Mikor, hova költöztetek el otthonról, és ezt miből finanszíroztátok?

Ti hány évesen költöztetek el a szüleitektől (nyilván olyanok válaszát várom, aki már elköltözött otthonról)? Lakáskeresésnél miket vettetek figyelembe?

Mit tegyek? Ti hogyan élitek az életet fiatalon? Hány évesen költöztetek el otthonról, vagy hány évesen tervezitek és hogyan?

Hány éves korotokban költöztetek el otthonról?

Ti hogyan éltétek meg az elköltözést otthonról? Hány évesen költöztetek el?

Jövőhéten költözöm el itthonról. Nagyon félek az egyedül éléstől, mivel eddig a szüleimmel éltem. Ti mikor költöztetek el otthonról, úgy hogy egyedül éltetek?



Ezt miért kell minden héten megkérdezni ?????

2017. szept. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!