Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kecske bedugta a...

A szomszéd kecske bedugta a fejét a kerítesen belülre a kutyám pedig széttépte. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Pár házzal lejebb laknak kecskéket tartók. Az egyik kecske megszökött és a kerítésemen be dugta a fejét. De úgy, hogy beragadt majd a kutyám megtámadta. Hiába próbáltam elhívni nem ment, seprűvel ütöttem rá nem ment majd végül hurkot kötöttem és azt dobtam rá a nyakára és elhúztam. Ez a kutyától mennyire normális? Lehetett rajta látni, hogy ölni akar. Van tippetek? Mit csináljak vele? Büntessem?

2015. okt. 26. 09:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%

Nem.Keress neki egy normális gazdát mielőbb,aki kezelni tudja.

Milyen fajta kutya?

2015. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Foxterrier keverék
2015. okt. 26. 09:12
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Van ilyen. Csóri kecske.
2015. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Végúlis a portát védte
2015. okt. 26. 09:22
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Kutyaiskola. Egy Volt bnömnek a némtjuhásza egész kicsitként egy macskát tépett szét, hiába ütötték, nem hagyta abba. A kiképzö azt mondta, hogy ilyenkor hiába csinálsz bámit, még neked is odakap. Aztán szépen megnevelték a kutyískolában, felnöttkorára nagyon kiegyensúlyozott szelíd anyakutya lett. Én el Sem hittem volna róla.
2015. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
39%
Vitt be gyorsan a kecskét, pörkölt
2015. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Andizsuzsi ***** válasza:
26%

"Végúlis a portát védte"


Mitől is?

2015. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

"Mitől is?"


Tudod egy kutya általában a territóriumát védi. Ha benyúlkálsz hozzá, ne lebödj meg ha mintát csinál a kezedbe, és ha kint van esetleg hogy "HArapós kutya", még a gazdát Sem teheted felelössé. Ezalól a kecske Sem kivétel. A kutyás arról kell hogy gondoskodjon hogy nem megy ki a kutyája, a kecskének ugyanígy. Egyelöre nem a kutya ment át.

2015. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
21%

Nem normális. Most még a kecske, legközelebb meg már ti jöttök? És ha egy kisgyerek nyúlt volna be a kerítésen? Akkor mit csinálsz? Ez nagyon nem normális, a kutyád magasról tojik a fejedre, úgy viselkedik mint egy idegbeteg.


Menj el vele egy kutyaiskolába, ott megtanítanak rá TÉGED hogyan kezeld.

2015. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

" És ha egy kisgyerek nyúlt volna be a kerítésen? "


Érdekes engem megtanítottak 4 éves koromra hogy nem nyúlkálunk be idegen kutyákhoz, úgyhogy ez nem indok.

Egyébként a kutyaiskoláztatással egyetértek, ne érts félre.

2015. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!