Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban lakok és a...

Társasházban lakok és a biciklitárolóban valamelyik szomszéd állandóan elállítgatja a biciklimen a váltót. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Elindulok a biciklivel és elkezd kattogni,recsegni a biciklim.A váltó állandóan el van álogatva.Most valamelyik idióta ezzel szórakozik,hogy elállítja a váltókat a biciklimen?

2017. okt. 12. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam. Aztán már a lakásban tartottam a biciklimet. Később pedig el is költöztem, mert elegem lett az idiótákból.
2017. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

- Már a Holdról írok. (1-es)

Szerintem egy kölök szórakozhat ilyennel.

2017. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek is kölykök.Felnőtt emberek laknak itt,40-50 körül.Meg van egy 25-30 körüli pár
2017. okt. 12. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát...a házban valakinek nem sikerült felnőni... lehet próbálkozni egy kiírással: Kérem, hogy ne piszkálják a váltót.
2017. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez aztán az olcsó játék hülyegyerekeknek....
2017. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Jobban örülnél, ha ellopná?

Tegyél fel egy apró kamerát eldugva a lomok közé és másnap meglátod a felvételen a "kedveskedődet";)


Tehetsz rádiósat is és akkor a szobádból is figyelheted-rögzítheted, utána meg szétvágod cuccait;)

2017. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Le van zárva? Nem lehet, hogy kölcsönveszik és használják?

Sajnos mindenhol előfordulnak neveletlen emberek. Iskolásként a buszon egy srác mögém ült mindig be, és a sapkámon a pompomt birizgálta.

Sajnos mindenhol belefuthatsz ilyen helyzetekbe.

A közös képviselő nem tudna intézkedni?

2018. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!