Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudhatom meg egy fiú...

Hogyan tudhatom meg egy fiú nevét a lakóhelye alapján? (lent)

Figyelt kérdés
Az utcánkban lakik egy fiú, és szeretném megtudni a nevét, de nincs bátorságom megkérdezni, mivel még sosem beszéltünk. Hogyan tudhatnám meg mégis? Előre is köszönöm az ötleteket. Privátban is írhattok.

#fiú #lakhely #utcánkban
2017. nov. 3. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezel másokat, ha ismered a közös ismerőseit akkor általuk megpróbálhatod megkeresni közösségi oldalon, ezen felül szinte sehogy. Arra nincs garancia hogy publikusak az adatai vagy pontosan és helyesen kitöltötte ezeket az adatokat hogy megtaláld, ahogy az sem garantált hogy lesz profilképe hogy tényleg felismerd.
2017. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezel az utcában mást, vagy a postást.
2017. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A, megnézed hova megy be melyik lakásba/emeletre és lenézed a kapu telefonrol vagy az ajtórol.

B, ha tudod hova jár suliba, akkor osztálynévsorbol megnézed

C, Bizotos van közös ismerösötök, 100% tőle megkérdezheted

D, Ha az utcában lakik akkor lehet szüleid ismerik a szüleit vagy valami/ szomszedaid esetleg ismerhetik őket

E, Megkérdezed magam, vagy belebotlasz és megvárod amíg bemutatkozik

2017. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezed tőle, ne legyél félénk :)

(Amúgy én azt csináltam, hogy csináltattam magamnak névjegykártyákat és ha láttam egy szimpatikus lányt, de épp olyanom volt, hogy nem mertem leszólítani akkor csak a kezébe nyomtam és mentem tovább) :D

2017. nov. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Foot1, ez mi?
2017. nov. 4. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
De miért akarod megtudni a nevét, valami magánszaglász vagy?
2017. nov. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül megtudtad?
2017. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!