Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor tudhatom kemény vagyok?

Mikor tudhatom kemény vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom ,hogy a suliba egyes diákokra mondják hogy kemény stb. , én csak arra lennék kiváncsi hogy milyen erős kell legyek ahhoz ,hogy kemény legyek ? ,172 cm és 62 kg vagyok ,16 éves ?

2017. okt. 4. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
42-es pajszer kell, 120-ba bele kell nyomni kétce és ki kell ütni 2 boxos cigót hozzá
2017. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd ha kb 10-15 kiló plusz izommal több vagy, bár tapasztalataim alapján az iskolában nem az a kemény aki erős és izmos hanem az akinek nagy a pofája...
2017. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

három dologgal lehet keménnyé válni.

1.nagyon erős mentális keret,akit nem lehet verbálisan legyőzni,megvezetni,manipulálni,fölé kerekedni.

2.erőtől duzzadó külső.

3.átlag feletti képességek amik szociálisan elismerté és dominánssá tesznek,pl jól bunyózol,mert jársz boxolni.

2017. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!