Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes feljelenteni rágalmazá...

Érdemes feljelenteni rágalmazásért? Vagy érdemesebb inkább ügyvéddel peres eljárást indítani?

Figyelt kérdés
Korábban volt itt a rendőrség, mert egy régebben itt lakó személyt kerestek. Én ezt az embert nem is ismertem, soha nem is láttam, be is írkálta a rendőr a személyes adataimat és azt h én tartózkodok már az ingatlanban. A szomszédaim (leginkább a közvetlen mellettem lakók) a lépcsőházban azt terjesztik rólam, hogy ENGEM kerestek a rendőrök és elhordtak engem mindennek ezért, hogy én bűnöző vagyok meg ilyesmik. Persze a szemembe nem merik mondani, de hallottam hogy másoknak ezeket mondogatják. Ilyenkor érdemes feljelentést tenni rágalmazásért? Vagy inkább ne foglalkozzak feljelentéssel se, mert úgyis idióták, így meg csak nekem kell rendőrségre mászkálni? Vagy érdemes ezzel ügyvédhez fordulni és pert indítani? Járt már hasonlóan valaki?

2017. nov. 17. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nagyon sokan elhisznek maguknak mindent ès meg vannak győződve róla, hogy igazuk van. Ez oda vezet náluk, hogy elcseszik az èletüket ès állandóan rosszul magukat. Szenvednek eleget ès azèrt ilyenek, de soha nem nèznek magukba, hogy hátha ott a hiba ezèrt másokra mutogatnak. Ne foglalkozz vele tènyleg ne okozz magadnak te is felesleges szenvedèst. Ne áldozd arra az időd, hogy szándèkosan okozz bosszúságot bosszús embereknek, mert örök háborúvá válhat ès te is olyan leszel egy idő után, mint ők.
2017. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be tudod bizonyítani? Nem. Akkor?
2017. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pereskedhetsz évekig s mehettek együtt a bíróságra, fizetheted az ügyvédedet, aztán ha meguntátok, akkor a perköltséget, mert ő csak röhögni fog rajtad mindenféle bizonyíték hiányában.

Ennyire unatkozol, ilyennel foglalkozni...terjessz te is róla valamit...kocog pedo féle...stb.


Viktor már 2000000000000000x gazdagabb lenne, ha mindenkit perelt volna minden buta megjegyzésért.

2017. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!