Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha ezen a héten...

Mit csináljak ha ezen a héten már kétszer is jártak nálunk a Jehova tanúi?

Figyelt kérdés
Úgy utálom őket, de nem lehet semmivel lerázni.Eddig egy héten maximum 1-szer jöttek.
2017. nov. 19. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nyiss nekik ajtót félmeztelenül. Garantált hatás.
2017. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Legközelebb ha jönnek, akkor közöld velük, hogy előbb te szeretnél mondani valamit a vallásodról. Majd mesélj a sátánizmusról..:)
2017. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Mondd azt, hogy ateista vagy és ne jöjjenek többször mert nincs értelme.
2017. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Bubuka508 ***** válasza:
62%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Nem értek velük egyet, de ha van időm és kedvem, ateista létemre el szoktam velük vitatkozni. Egyszer mondtam nekik, hogy néha úgy érzem, hogy nekem az 5-ös és a 6-os számú parancsolat túl nehéz. Kiderült, hogy a Tízparancsolatot sem ismerik, ezzel megfogtam őket. Amikor elmagyaráztam, többé nem jöttek...
2017. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

ha azt kérdezik


-"akar ön Jehova tanúja lenni?"


mondd


-"nem láttam az esetet"

2017. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Engem egyszer az utcán állított meg egy nő, de már messziről kiszúrtam a gúnyája miatt, meg a könyvvel a kezében, ahogy szép lassan andalgott az utcán... Megmondtam neki kerek-perec, hogy nekem nincs hitem, és nem érdekel az övé, viszontlátás.

Az nem normális dolog, hogy akár csak heti 1x is ott verik az ajtót. Meg kell neki mondani határozottan, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy azon az ajtón kopogtak és legyenek kedvesek soha többé ne tegyék.

Ők kicsit agymosók, egyik ismerősömet behálózták, azóta tök fura lett.

2017. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Csak ennyit mo dj, hogy az én uram a sátán..... azonnal mennek, és soha nem térnek vissza.....

Volt mukatarsam ajánlotta ezt az ötletet, es bevált.

2017. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Volt, hogy marduk fuck me jesus pólóban nyitottam ajtót, de nem hatotta meg őket. :D Nyomatták volna, de én mondtam, hogy erre nincsen időm, szép napot!


Egyszer meg tiniként nyitottam ajtót nekik, akkor is mondtam, hogy nem érdekel. Akkor jött haza pont apám, elkapta őket a lépcsőházban és behallatszott, ahogyan ordít velük. Kérdeztem, hogy mit mondtál nekik, erre ő tök vörös fejjel: "ELKÜLDTEM ŐKET A F..SZBA!!"

Nem is jöttek többet.


Nagyon erőszakosak tudnak lenni, és semmi nem zökkenti ki őket, hiszen ez a munkájuk lényegében.

2017. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

Mond meg nekik:

Nem hiszel nekik ès nem is mèsz sehova,

Becsukod az ajtót úgyhogy szevasz jehova.

2017. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mikor ajtót nyitnak mondd, hogy a rendelt qurvákat várod épp, szerintem gyorsan lelépnek. :D
2017. nov. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!