Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehetne segíteni?

Hogyan lehetne segíteni?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 87 éves nénit, a fiával él. A fia eléggé szereti a piát. Mindent a néni csinál ( bevásárlás stb.). Eddig is panaszkodott, hogy rosszul bánik vele a fia, trágárul beszél, le k... anyázza stb. Tegnap megint találkoztam vele, és elmesélte, hogy megverte a fia, egy 87 éves nénit!!! Nem tud hová menni, nagyon kevés a nyugdíja. Hova fordulhatna támogatásért, segítségért?

#87éves néni #kevés nyugdíj
2017. nov. 22. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség, család segítő szolgálat
2017. nov. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remek dolog másokon segíteni. A legjobb ha feljelentést teszel a családi segítőnél.
2017. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De óvatosan ezzel, mert ha a fia megtudja, még téged is megtámadhat, hogy mit avatkozol bele az életükbe.
2017. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Feljelentést nem akarok tenni, mert sérülést nem láttam a nénin. Éppen a gázpalackot ment kicserélni amikor találkozunk, és mesélte mi történt. Ebből gondolom, hogy nincs 8 napon túl múló sérülése, akkor meg sajnos nem lép a rendőrség. Gondolom a néni sem tenne feljelentést, mert tart tőle. Mindenesetre felírtam a kerületi családsegítő számát, ha találkozunk odaadom neki, hogy hívja fel őket. Remélem tudnak neki segíteni, mert már mondta a fiának, hogy adják el a lakást és ő inkább bevonul egy otthonba. De szerintem ha nem segítenek neki nem tudja ezt meglépni.
2017. nov. 23. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!