Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire gyakori ez falvakban,...

Mennyire gyakori ez falvakban, kisvárosokban? Ismertek ilyen eseteket?

Figyelt kérdés

Hogy egy helyi lakost akit jól ismernek a településen, valamiért kiközösítik, kiutálják onnan, és ezenkívül mindenféle róla kitalált pletyka terjesztésével igyekeznek minél jobban megalázni és az őrületbe kergetni őt. Elhíresztelik minden rossznak.


Ez gyakori eset falusias területeken? És miért jó ezt csinálni valakivel?


2017. nov. 23. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

A kiközösítést nem tudom, de a pletyka megy ezerrel.

Ami igen, megalázó

2017. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem hallottam még ilyenről, és nem valószínű, hogy kitalált dolgokkal rászállnának valakire. Túlnyomó többségében felnőttek lakják ezeket a településeket, nem idétlen kamaszok, akik ebből űznek sportot.
2017. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Előfordul, egy-két eset.
2017. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Elég gyakori és elég sajnos, hogy felnőttek csinálják,nem buta kamaszok.
2017. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Mindenhol vannak rosszindulatú szánalmas emberek, Budapesten is! Csak kisvárosban, falvakban jobban ismerik egymást az emberek, ezért szembetűnőbb. Én kizárom az életemből az ilyeneket és kész. Rólunk is pletykálnak, mert sok az irigy és nekünk jobban megy az üzlet mint másoknak, ők meg pletyka terjesztéssel élvezkednek ahelyett hogy gondolkodnának mivel kerülhetnének jobb helyzetbe. Csak röhögök az ilyeneken.
2017. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően mindenhol ez megy 0-99 éves korig. A többség mindig talál valakit akit kiközösíthet.
2017. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dongaben ***** válasza:
94%

Egyszer nem volt nálam személyi, és beugrottam egy sörre hazafelé. Pont jöttek a "Zsaruk", és megkérdezték: "Hajlandó vagyok-e velük hazamenni az igazolványomért?"

Szépen, gyalogosan hazakísértek, aztán igazoltam magam. Persze, vissza kellett mennem a bringáért, és minden 20 méteren kérdezték, hogy miért kísértek a rendőrök...

Meguntam... Egyszer azt válaszoltam, hogy kábítószer volt nálam... Mire hazaértem (5 perc.), már anyám kérdezte, milyen szer volt nálam...:XD

2017. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pletyka megy ezerrel, sőt tízezerrel és két utcával odébb már másabb a sztori is. :D

De kiközösíteni nem nagyon szoktak, ahhoz nagyon durva dolgot kellene csinálnod és annak bizonyítottan ki kellene derülnie. Aztán egy idő után leszarnák, mert unalmas lenne, keresnének más sztorit megint. Kb. ennyi.

2017. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csak faluban, kisvárosban is megy, elviselhetetlen, rosszindulatúak és irigyek az emberek, azért nagyvárosban ez annyira már nem megy.
2017. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a f..szból közösítene ki egy egész város?:D Ugyan már...Pletyka mindenhol van, a pesti prolitelepeken is, pláne, hogy a panelekben a tizediken is hallják, ha a harmadikon elfingod magad. Röhejes már ez a falu meg kisváros elleni agymenés.
2017. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!