Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire gyakori ez falvakban,...

Mennyire gyakori ez falvakban, kisvárosokban? Ismertek ilyen eseteket?

Figyelt kérdés

Hogy egy helyi lakost akit jól ismernek a településen, valamiért kiközösítik, kiutálják onnan, és ezenkívül mindenféle róla kitalált pletyka terjesztésével igyekeznek minél jobban megalázni és az őrületbe kergetni őt. Elhíresztelik minden rossznak.


Ez gyakori eset falusias területeken? És miért jó ezt csinálni valakivel?


2017. nov. 23. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Van olyan hogy elfingom magam, a falu másik végén fél óra múlva azt pletykálják hogy befostam. De amúgy mindenhol ez van, adom az utolsó véleményét! Mindig ezzel a "vidéki" dumával jön a sok pesti proli. mintha ők különbek lennének.
2017. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer Volt ugy hogy exbaratnommel nem mentunk haza a kis faluba egy hetvegen. Kovetkezo heten mar azt hallom osszekoltoztunk es nem igen jovunk haza (a kis faluba) soha tobbe
2017. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én még ilyen konkrét esettel nem találkoztam, legalábbis ami a kiközösítést illeti. Pletykákkal sajnos, már sokszor, de nem veszek róluk tudomást.
2017. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!