Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan, akinek egyáltal...

Van itt olyan, akinek egyáltalán nem köszönnek a szomszédai?

Figyelt kérdés

Helyi celebke a közvetlen szomszédunk. Gyakran bulizik, hangoskodik, én még egyszer sem szóltam rá, ellenben másik szomszéd igen. Amikor lakótársammal vagyunk, odaköszön, de pl. minap is elengedtem a lépcsőházban, mert sok cuccal volt, odaköszöntem, rám sem nézett, teljesen természetes volt neki, hogy én elengedem.

Nem értem ez mire jó, oké nem a világ legnagyobb problémája tudom :), de ilyenkor utána mindig hülyén érzem magam.


2017. dec. 11. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer en is rakoszontem a szomszéd gyerekre nem köszönt vissza azóta nem koszonok neki, ha egyszer valaki nem koszon vissza nekem akkor annak en soha többet nem fogok köszöni.
2017. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ja igazad van.
2017. dec. 11. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Mert egy utolsó bunkó, feladtam az egyoldalú köszöngetést

2017. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TamasB14 válasza:
67%
Normális az a sok bunkó szomszéd, lehet irigyel vagy lehet szimplán nagynak hiszi magát
2017. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Az embernek periférikus látása van, ha már a fejét se forgatja irányomba, amikor látja, hogy ott mozgolódok, biztos nem köszönök rá, nem csinálok hülyét magamból.

Sokan elég hadilábon állnak a köszönéssel, gyerekkori probléma náluk.

Azt meg minden értelmes ember tudja, ha már itt megreked egy emberi kapcsolat, onnantól fel lehet készülni mindenre...

Ergo nem tartom totál hülyének magam, tehát köszönök mindenkinek.

2017. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi panelban lakunk... nagyon nem csevegünk a szomszédokkal, de a többség köszön. Van pár tuskó, aki viszont nem (akin leginkább észrevettem, mert gyakran látom a házban, az az, akit "az igénytelen néni"-nek hívok, mert hát olyan 60as körüli lehet, csak nem fiatalabb, aki nagyon rossz karban tartja magát... lenőtt hajfestés, feketére tetovált szemöldök, kirohadt fogak, ocsmány ápolatlan bőr...). Egy ideje én sem köszönök már nekik, mert minek.
2017. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja!pár ajtónyira van egy elvált asszony,vagy román, vagy cigány, de ilyen jó módú semmi gond nincs vele,de a 14-15 éves sz@..ros kölke,inkább úgy csinál mintha nem látna, csak köszönnie ne kelljen.
2017. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!