Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik hogy a kettővel...

Létezik hogy a kettővel felettem lakó gyerek dübörgését halljam?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem egy négyemeletes panelbe. Félszuterén, csak felettem van lakás, de ott egy lélek sincs (mindenkinek ragasztottak egy cetlit az ajtajára új postaláda ügyben, és ott még ott van). Efölött viszont egy kisgyerekes lakik, ahol a gyerek csak visítva tud kommunikálni, bevagdossák az ajtajukat úgy, hogy beleremeg a lépcsőház, és-szerintem- ő dübörög úgy, mintha vadlovak vágtáznának.

Lehetséges hogy idáig lehallatszódjon?


2017. dec. 21. 09:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Simán
2017. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Minden probléma nélkül.
2017. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Semmi meglepő nincs benne, szokj hozzá. Ez is társasházi lét velejárója, ahogyan a rendszeresen fúró-faragó-kalapáló lakó is, meg a pletykás szomszédnéni.
2017. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen simán. A köztetek lévő üres lakás olyan, mintha nem is lenne. Ha majd telepakolják bútorral meg ilyenek, akkor nem lesz olyan hangos a mostani zaj szerintem.

Amúgy ma fúrásra keltem, és most meg egy másik lakásban is fúrnak. :D

Éljenek a szomszédok!

2017. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2-vel fentebb? :D

Akár 4-gyel is simán, főleg, ha panel.

Az elemek úgy vezetik a hangot, mintha arra lettek volna kitalálva.

2017. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Panelban simán. Mikor még abban laktunk, az alattunk lakó nekünk szólt, hogy mit dübörgünk meg zörgünk állandóan, mert nem tudnak pihenni, mi meg felvilágosítottuk, hogy a felettünk lévő lakásban rohangálnak állandóan a gyerekek és azt hallja.
2017. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, csak a gyerekek.

Bezzeg arról senki nem beszél, mikor a Htb feleséghez megjön a szerető :D

Aztán hallgatja az egész ház.

Arról meg ne is beszéljünk, amikor több ilyen feleség is van.

:D

2017. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Jesszus.


Ma délelőtt szóltam neki, megkértem kultúráltan, hogy dübörög a gyerek, fogja vissza.

Kérdezi, hogy ki vagyok. Mondom az alagsor 1-es lakója. Ezután átváltott csodálkozósba, hogy hogyhogy lehallatszódik?


Hiába kértem meg, jeleztem a problémát szépen, megint megindult a fejem felett a marhacsorda.....

2017. dec. 21. 20:23
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Velem évekig volt ilyen. Rollerozik, focizik, ugrál, sikít. "mitcsináljak hát gyereek" (nem cigány)

Nekik állt feljebb... Vettem egy gázpisztolyt,diszkréten bevillantottam nekik a lift elött, azóta olyan csend van, mintha meghaltak volna. Pedig 2 hiperaktív koton szökevény meg egy kajabálós tyúk...

2017. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos igen.

Fenyítsd be őket, mint írták vagy szipasd, másból sosem értenek az ilyenek.

Éjfélkor-hajnalban csengő leragasztása 1-2 naponta, kutyasz@r postaládába...stb.

2017. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!