Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emeleten lakó anyukák, ti nem...

Emeleten lakó anyukák, ti nem féltek, hogy kiesik a gyerek az ablakon?

Figyelt kérdés
Mindig csak bukóra van nyitva az ablak? Vagy hogyan előzitek meg a bajt?
2014. aug. 13. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az erkélyajtót csak akkor nyitom ki, ha én is ott vagyok, az ablakok előtt nincsen semmi, amire fel lehetne mászni. Ezen kívül TUDJA, hogy tilos magas dolgokra mászkálni, de ő olyan gyerek, hogy még az ebéd előtt is megkérdezi, hogy kezdheti-e. :D Szóval nem egy nagy rontó-bontó, ha megkéred, hogy valamit ne tegyen, vagy megmondod neki, hogy ezt vagy azt nem teheti, 100%, hogy betartja. Nyilván az életem nem tenném rá, ezért gyerekbiztos a lakásunk, de 2,5 év alatt még csak a kanapén sem állt fel soha egyedül, mindig odahívott, hogy ugráljak vele...
2014. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott vagyok vele,csak akkor van teljesen nyitva az ablak,illetve az erkélyajtó.Ha egyedül játszik a szobába és én mondjuk főzök,akkor az erkélyajtót bezárom az ablakot pedig bukóra nyitom.

20 hónapos,simán kizuhanna az ablakon,vagy le az erkélyen,ha nem figyelnénk vagy nem lennének zárva.

2014. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se volt az ablak előtt semmi, amire felmászhatott volna, de nem is volt úgy nyitva, hogy nem voltam ott.
2014. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Az én babám még csak most állt fel, így egyelőre nem problémás a szobában hagyni nyitott ablaknál.Arra gondoltam ,hogy szúnyoghálót fogok felrakatni az ablakok
2014. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
(első vagyok: szúnyogháló az nálunk is van, de arra azért ne esküdj, simán átszakad.)
2014. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem félek.

9.emelet, 3 gyerek.

Mindig csak bukón van nálunk, soha nem tárom ki egyiket sem.

2014. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kanapé az ablak előtt van. A redőny mindig le van húzva lyukacsosra, ha egyedül van és nyitva van az ablak. Az ő szobájában nem tud semmire felmászni, nem is akar, de ott sem merem egyedül hagyni, ha nyitva van az ablak.
2014. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

nekem is az ablak a parám. pedig már 5 éves, megbízható, de nem...

ablak csak bukóra. az erkélyt megcsináltuk, feje fölé ér a korlát és be van fedve, így az nyitva lehet, de mindig kimegyek utána ha kimegy :)

nyáron inkább klímázunk, de ha inkább ablakot nyitunk akkor a redőnyt leengedem addig amíg biztosan nem fér ki a résen :D

egyébként a kilincsek is le vannak szedve, így ő ki se tudja nyitni az ablakokat, csak az erkélyt...


egyébként elsőn lakunk és fű van előttünk, szóval tényleg túlparázom, de a családunkban már volt sajnos ablakos baleset :(

2014. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerek előtt csak bukóra nyitom ki, így eszébe se jut soha h az ablak teljesen nyitható is lenne. Akkor szellőztetek és tárom ki az ablakot amikor alszik. Az ő szobájában meg akkor amikor mesét néz és biztos nem megy be.
2015. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!