Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egerből érdemes Nyíregyházára...

Egerből érdemes Nyíregyházára költözni? Melyik városban van több munka?

Figyelt kérdés
Egri vagyok, de Nyíregyháza nekem jobbnak tűnik, még akkor is, ha a legszegényebb megyénk székhelye. Kétszer többen laknak ott, és Debrecen is elérhető távolságban van.

2017. dec. 28. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
végzettségtől függ. Nyíregyen is nagy a munkanélküliség.
2017. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"és Debrecen is elérhető távolságban van."

És akkor miért nem egyből Debrecenbe akarsz költözni?

Ott is van munka ezerrel.

2017. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért mennék pont Nyíregyre, mert ott kapnék ingyenes lakhatási lehetőséget. Testvéremnek van ott háza, és csak a rezsi rám eső részét kell fizetnem.
2017. dec. 28. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Érthető. Azt mondják Debrecenben drága az albérlet.

Viszont ha pl. Egerben van az állandóra bejelentett lakásod, és Debrecenben kapsz munkát, akkor kaphatsz albérleti támogatást: ha munkanélküli vagy akkor a Munkaügyi Központtól, ha meg ott találsz munkát, akkor a munkáltató is adhat - a szövegben megtalálod - ami az első 2 évben akár teljes egészében is fedezheti az albérlet költségét, mert némi szerencsével 80 ezerért már lehet kapni egész normális albérletet is.


Ezt olvasd el: [link]

2017. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Én nyíregyházi vagyok, de Egerben tanulok. Bocs, ezt írom, de Eger sehol nincs Nyíregyházához képest; egy kerékpárút sincsen, a városszerkezzet se a legjobb. Az 5 és az 5A busz már lassan egy éve az Érsekkert felé jár, a Kertész út és Sas út kereszteződése is káosz. Nyíregyházán ilyenek nem nagyon vannak. Munka szempontjából Nyíregyháza, de ahogy írták, végzettségtől is függ. Az igaz, nagyobb, Debrecen is itt van, rengeteg lehetőség van.
2017. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
17%

Én a helyedben maradnék Egerben.

Nyíregyháza az egyik legundorítóbb település Magyarországon, voltam jópárszor ott, nagyon lehangoló.

Debrecen se a legjobb, de valamivel kulturáltabb.

Eger egyébként mérete ellenére egész kis hangulatos település.

2018. jan. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!