Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Apám hajnali öltkor felzavarja...

Apám hajnali öltkor felzavarja a házat, ellenkező esetben meg szemétkedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

5-kor vagy még korábban kell. Nem dolgozik, nyugdíjas. Már lefekszik korán.

Ilyenkor, zörög, csoszog, rádiózik, mindent kivilágít, szeletelőgépezik, csiszol, minden hangosat.

Abszolút nem érdekli, hogy mindenkit felzavar. Ha kell neki valami, akkor engem is felráz.

Persze, ha én éjjel kétszer felkelek wc-re, mert mondjuk menstruálik, akkor azt nem érti meg, hanem mondja, hogy biztos nem tudsz aludni, szedjél gyógyszert. Egyszer is full beteg voltam, hánytam, erre is elkezdte, hogy írassak fel magamnak gyógyszert, amitől tudok. aludni.

Agyilag nem normális. Nagyon szemét.

Füldugó nem vált be.


2017. dec. 29. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy, ha édesapád már nyugdíjas?
2017. dec. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. De még iskolába járok.
2017. dec. 29. 06:05
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Ő már ilyen marad nem fog megváltozni, szeret korán kelni és tevékenykedni, vannak ilyenek.
2017. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!