Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen módszerrel vezetitek...

Ti milyen módszerrel vezetitek le ha már nagyon elegetek van az emberekből? Ha felbosszant, beszól vagy szemétkedik valaki? Ha állandóan stresszesnek érzitek magatokat mások bunkó hozzáállása miatt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Akkor érdemes valahogy megerősödni lelkileg, hogy ne vedd fel az eleve sértésnek szánt beszólásokat, vagy ne legyél túlérzékeny arra amit nem is sértésnek szánnak.


Tanuld meg ignorálni azokat akik puszta bántásból, és értékelni azokat akik valós észrevételeket mondanak neked, sokat lehet attól fejlődni, ha sokan ugyanazt jelzik vissza és te végiggondolod annak mi lehet az oka és változtatni rajta, nem egyből besértődni.

2017. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
soha nem voltam meg igy, pedig nem vagyok fiatal.
2017. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen szerencsére csak azokkal van, akikkel nem kell folyamatosan együtt lennem. Tehát nem családban, és nem közvetlen munkatársak.

Munka közben egy-egy partner fel tud húzni, vagy ügyintézés során ügyintézők. De úgy vagyok vele, hogy akkor idegesít, utána meg lenyugszom. Annyira nem fontos, hogy utólag is bosszankodjak rajta. Ha sok ilyen van és feszülnek érzem magam, akkor nekem segít, ha elmegyek sportolni, akkor olyan, mintha minden feszültség kiszállna belőlem.

2017. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére bírom az ilyet, megedződtem a kemény, hosszú fiatalkori éveim alatt :) Nagyszájú emberek ellen nagy szájjal lehet védekezni, illetve a bunkó, proli támadásaik miatt összegyűlt feszültséget levezetni. A végső megoldás pedig egy nagy pofon.
2017. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem beszélek vele mert egy bunkó paraszt nem stresszelem én magam ilyen idiotakkal és kész probléma megoldva egyszerű..
2017. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A sas nem vadászik legyekre"


én ilyen apropóból nem állok le ilyenekkel veszekedni, vitatkozni, visszaszólni is max. csak egyszer, hogy bizonyos szint alá feleslegesnek érzem, hogy menjek

2017. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!