Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meddig lehet hangosan zenét...

Meddig lehet hangosan zenét hallgatni szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Egy nyugodt helyen élek, ahol csak egy féreg banda keseríti meg a napokat néha. Szilveszterkor hány órától számít csendháborításnak a zenebömböltetésük? Másnap korán kelne az ember. Bulizni nem úgy kell szerintem, hogy az egész utca ettől legyen hangos, vannak szórakozóhelyek, programokkal.

2017. dec. 29. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Tavaly Szegeden laktam ilyenkor, a kétszámjegyű IQ-val rendelkező egyének hajnal kettőig bömböltették azt a zenének nem nevezhető ,,letmilááávjúúú...letmilááávjúúú"-t és társait, úgy, hogy semmiféle gondjuk nem akadt ebből, csak gondolom, megbeszélték a főbérlővel, hogy bulika lesz, hiába pattogtam volna.


22/F

2017. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
El kell hogy keserítselek, de a szilveszter a bulizásról szól... Legalább ilyenkor hadd szórakozzanak a fiatalok. Mi már megszoktuk, itt is hasonló megy. :)
2017. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
#2 Szórakozni kulturált formában is lehet.
2017. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Veszprémben, nem szilveszterkor, csütörökön hajnali 3kor is üvöltenek a részegek a belvárosban, szóval már megszoktam. Bár szivesen kitaposnám a belük ha legális lenne.
2017. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Szilveszterkor sehova nem fognak kimenni cendhaboritas miatt.

Hajnali ketto meg koran van, akkor indul be a buli.

Vegyel fuldugot.

2017. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Összes többi nap megértem hogy elvárjátok hogy figyelemmel legyenek rátok. Akkor igazat is kell hogy adjak a felháborodásnak.

De évente egy alkalommal legyetek már ti is elnézőek azokkal akik bulizni akarnak.

Értem én hogy 2.-án meg menni kell dolgozni. Nekem is, én is otthon fogok aludni. De erről nem a bulizó brigád tehet. Amíg nem rongálnak addig egyszer egy évben hagy legyenek már hangosak.

2017. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
#5 Még jó, hogy nem te mondod meg, mit tegyek.
2017. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha annyira zavar, hogy szól a zene szilveszterkor akkor Te meg január 1-én hajnal 5-kor kezdj el bömböltetni valamilyen más stílusú zenét (Halász Judit gyerekdalai vagy valami hasonló).

Engem szerencsére nem zavar ha szól a szomszédban a zene. Eddig egyszer volt balhé mert lehányták az ajtómat, de másnap letakarították a srácok.

2017. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Hadd szórakozzanak a gyerekek. :D Én azon szoktam nevetni, mikor idiota hangon elkezdenek énekelni, vagy szakadnak a röhögéstől. Már az nagyon szórakoztató.
2017. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha csak szilveszterkor lenne tőlük hangos az utca, egy cseppet sem zavarna, még ha másnap (tehát nem 2-án, hanem 1-jén) korán is kell kelnem a munka miatt. Meg a zenére ,,kevert" teli torokból való átkozódásuk egymás között sem hiszem, hogy normális. Bulizni szórakozóhelyen kell, vagy bent a házban, négy fal között, amennyiben családi házról van szó, és nem panellakásról.
2017. dec. 29. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!