Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szilveszterkor lehet hangosan...

Szilveszterkor lehet hangosan zenét hallgatni a csendháborítás ellenére?

Figyelt kérdés
Szívesen megdübörögtetném a Hi-Fi rendszeremet :D :)

2014. dec. 30. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet, gyakorlatilag meg g..iség. Van, aki már elsején dolgozik és próbálna pihenni.
2014. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, de a rendőr kopoghat simán, ha a szomszédok nem bírnák... Amúgy ha szólsz nekik (mármint a szomszédoknak) előre, akkor lehet hogy nem lennének rosszfejek.. sőt lehet el is húznak otthonról, ha van hova szerencsétleneknek..


Mondjuk egy éjszakát kibír mindenki :)

2014. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd körbe előtte a szomszédokat. Nálunk múlt héten lakásavató volt, de tök normális volt a srác, aki ideköltözött, mert kb két héttel korábban körbekopogott a folyosón, h hát bocsi, ez az első lakása... És így sokkal kevésbé volt zavaró, mintha csak benyomja a zenét.
2014. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy vagyok vele hogy egész évben betartok mindent, de szilveszter az szilveszter. Én egész évben elviselem a fúrást meg a hajnali 4-kor zúgó mosógépet akkor 1 éjszakát ők is kibírnak évente. Ha nem akkor meg így jártak. Lehet bunkó vagyok, de akkor is ennyi csak jár.
2014. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, bunkó vagy... viszont a szilveszter az tényleg szilveszter. Kibírható. :D
2014. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg szilveszter se kivétel ilyen szempontból, gyakorlatilag azért mégis toleránsabbak az emberek, aki szilveszterkor jelentget, az vagy nagyon gyökér, vagy tényleg ledőlni készül egy ház. :)
2014. dec. 31. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat : ) Egyébként egyetértek! itt is olyan fúrások vannak mintha egy úttörő kalapács zúzna a konyhában, a szomszédszobában!! pedig a hatodikon lakok, és a 2-on fúrnak de az ágyamon érzem a rezonanciáját.. na mindegy :D szóval igen, végül leszartam mindenkit a kecibe, és pezsgővel, meg csajokkal el voltam, feltekertük a Hi-Fi házimozirendszeremen a hangerőt, hát volt is :P .. és jól éreztük magunkat : ), aztán kidőltünk :D : ))) Különben meg: Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!! ; ) : ))
2015. jan. 1. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!