Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hétvégén pihenni akarok az...

Hétvégén pihenni akarok az otthonomban, nem a csőcselék bulizását hallgatni. Miért kell az utcán részegen hangoskodni este? Mit lehet tenni az ilyen primitív emberek ellen?

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Kulturált helyre kell költözni. Laktam jó pár helyen, de sehol nem volt ilyesmi.
2016. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Mert ilyenkor az este mikor már csend van, nagy élvezet, ha az én hangom (akár akaratlanul) meghallja a széles közönség. Hagy tudják, milyen legény is vagyok én!

Akinek nem tetszik, költözzön el.

2016. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Meg kell figyelni, hova költözöl. Én annak ellenére nyugis környéken lakom, hogy ez a környék központi helyen van Budapesten, de ez az utca, és ez a szakasz kulturált, csendes, és nem is eldugott, csak épp nem itt szoktak randalírozni. Oké, nyáron a Szigetet a szemben lévő ház faláról visszhangban hallom, de az csak pár nap.
2016. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
De sötét az első...minden utcában előfordul az ilyesmi, maximum akkor nem, ha egy tanyán laksz a semmi közepén. Belvárosi utcákban pedig kifejezetten gyakori.
2016. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
"minden utcában előfordul az ilyesmi," - Igen, csak nem mindegy, milyen gyakorisággal. Le lettem pontozva, nem értem, miért, de az én környékem tényleg nem zajos. Aki ott a központban zajong, az nem a panelházak között teszi arrafelé, hanem a közlekedési központban egy kicsit arrébb a házaktól, ahol a büfék vannak.
2016. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Hat hetvegente gyakorlatilag tokmindegy, tudod, a reszegek sugariranyban tartanak hazafele hajnalban minden iranyban, es barhol kepesek elkezdeni dajdajozni.
2016. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
szoval a lenyeg, hogy nem itt kell dicsekedni azzal, hogy futotta jo kornyeken levo lakasra :D mert ugye a kerdezo sem irta le, hogy hol lakik, és hat az is siman elofordul, hogy csak te nem hallod oket, mert 1) melyen alszol 2) nem szoktad mosni a fuled, ezert csokkent a hallasod, igy arra sem ebredsz fel, ha a szomszed lakasban probal egy grindcore zenekar.
2016. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Dobj rájuk egy sáska rákot. Hidd el, az hatásos
2016. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"futotta jo kornyeken levo lakasra" - Alaposan szét kell nézni vásárlás előtt, én megdolgoztam ezért a pénzért, és nem került tizenX millióba, nem drága kategóriás, csak figyeltem. Ezt mindenki képes megtenni, aki lakást vásárol. Nem számítok jómódúnak, ha az anyagiakat nézzük, de gondolkodni képes vagyok, és igenis odafigyeltem arra, hogy milyen környéken vásárolok lakást a kereteimen belül, a szomszédság, a közlekedés, minden... Tudom, hogy vannak, akik nem figyelnek oda ennyire mindenre, nekem fontos volt, mert hosszú távra terveztem a lakásvásárlást, és ahol felnőttem, ott sokkal rosszabb a szomszédság (megjegyzem, ráadásul ott drágábbak a lakások, mint ahova költöztem).
2016. dec. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hallásom mellesleg kiváló, de köszi az aggódást, az a helyzet, hogy olyan jól hallok, hogy néha kívántam már azt, hogy bár rosszabb lenne... :-)
2016. dec. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!