Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tudok a kollégiumban...

Nem tudok a kollégiumban aludni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos már fél éve ezzel a problémával küzdök ..nagyon hangosak a melletünk lévő szobában a lányok ..vettem már füldugót is de semmit nem használ ..Nem ismertek valami füldugót esetleg ami nagyon jó hangtompító?Vagy valami technikát amitől gyorsan el tudnék aludni ?Nagyon nehezen alszok el amúgy is de ez rátesz még 1 lapáttal ..sajnos másik szobába nem tudok menni,és altataót sem szedhetek azt mondta anyum ..nagyon tanácstalan vagyok kérlek ha van valmai bevált módszeretek írjátok le !
2018. jan. 8. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Én átmennék a lányokkal "bulizni"


Amúgy altató vagy ha betépsz akkor könnyebben el tudsz aludni, vagy jársz kondizni akkor elfáradsz könnyebb elaludni

2018. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok nekik hogy kussoljanak el. Bármekkora buli meg közösség a kollégium, az alapvető együttélési szabályok mindenkire vonatkoznak.
2018. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Az edzés segíthet. Minden este futsz, kondizol vagy ilyesmi és jobban fog menni. Nem tudom hány éves vagy de ha semmi képen nem megy akkor pár barátnővel kivehettek albérletet. Ha van rá lehetőség.
2018. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen, udvariasan rájuk kell szólni! Menjen egy romkocsmába ugatni... Te ezért ne gyogyszerezd be magad :D
2018. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy jó technika: átmész, és levered őket. Te elfáradsz, ők elkussolnak, mindenki boldog.
2018. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Szia, én is ilyen környezetben voltam kénytelen aludni, amíg koliban voltam, állandóan buliztak, dugtak a szobszédos szobában. :D Én arra jutottam, hogy a zajt csak zajjal lehet kizárni. Este benyomok valami nyugtató zenét, amellett, hogy megnyugtat, el is nyomja a külső zajokat. Én általában Spotifyon a California Peace nevű albumat szoktam játszani a Meditation Music Zone-tól, szeretem, mert rövid, mire véget ér, addigra elalszom, utána pedig amúgy is felesleges már, és csak 1-2%-ot merül a telefon. Ugyanennek az "előadónak" rengetegféle nyugtató zenéje van.
2018. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én a helyedbe szólnék a nevelőnőnek,hogy hangosak,ne félj ő lecsititsa őket.:)
2018. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1) Megbeszéled a szobatársaddal, és a másik oldali szomszéddal (ha van) a következő pontokat:

2) Reggel ötkor felkeltek a szobatársaddal

3) Villámgyorsan megreggeliztek, összekészültök

4) Rákeresel youtube-on arra, hogy "crying baby 12 hours", és berakod, lehetőleg hangszóróval.

5) Villámgyorsan eltűntök a szobából, kulcsra zárjátok, és nem jöttök vissza 12 órán át.

Nyomhatjátok még Kasza Tibitől a Költözz el-t (mi koleszunkban örök klasszikus volt), illetve a retro kalapácsos vekker (amin egy kis kalapács ütöget két harangot) kalapácsának meghosszabbítása úgy, hogy épp felérje a radiátort, majd radiátor alá helyezése is jó móka.

Az ilyenekkel a saját nyelvükön kell beszélni.

/8 évig voltam kollégista/

2018. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nincs lehetőség az arkoltozesre? Én azzal probalkoznek. Amúgy én is nehéz alvó vagyok a kolit viszont sikerult kibírni
2018. jan. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!