Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Altató? Új kollégiumban nem...

Altató? Új kollégiumban nem tudok aludni egy percet sem éjjelente.2 éber éjszaka után hazautazom és pillanat alatt elalszom. Pszichiáterrel tudok felíratni altatót?

Figyelt kérdés
Próbáltam minden praktikát, vény nélküli altató/nyugtatószereket is.
2015. szept. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Altatót háziorvos is felírhat (még többe sem kerül), csak az a bibi, hogy szép szabályosan rá fogsz szokni az altatóra..Ha csak egy-két alkalommal kéne, aztán magadtól is sikerülne aludni, akkor nem gond, csak ezt nem tudhatod előre.
2015. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Háziorvost azért vetettem el, mert családi orvosunk van, jó barát, és titoktartás ide vagy oda, nincs meg a bizalmam irányába. Tartok én is a rászokástól, viszont szeptember vége van és a hónapban hetente három éjszakát töltöttem éberen.
2015. szept. 27. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis altató szükséges, a zolpidem hatóanyagúakat ajánlom, ezek viszonyleg "barátságosak". Sanval, Stilnox, Hypnogen, stb. néven kaphatóak.
2015. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze receptre.
2015. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha maradtál volna néhány nap után kidőltél volna és ment volna az az alvás. Aztán később már a hét elején is.
2015. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!