Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az hangelnyelő akusztikus...

Az hangelnyelő akusztikus szivacs ipari varrógép zaj csökkentésére alkalmas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni hozzáértők véleményét:

Panel 10.emeletén van ipari varrógépem ,ami elég korszerű ,varrógépfejbe épített szervo motoros,aminek alap zúgása nincs csak ha nyomom a pedált.

Állítólag hallható a 8.on pedig a parketta alatt "csend lap " hangszigetelő van beépítve.

A gépek alá most raktam be rezgés csillapító gumi alátétet.

Az a kérdésem.,hogy ha a falra csak a gép mögé tennék akusztikus szivacsot,az javítana e a helyzeten?Nem költenék feleslegesen addíg míg nem hallottam véleményeket.

Teljes falat nem tudok előtétfallal ellátni anyagiak miatt(kőzet vagy üveggyapottal).

Ez a szivacs tűnik a legolcsóbb megoldásnak.

Mi a véleményetek?

Köszönöm!


2018. jan. 8. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Panelben ipari varrógép??? Jézusom... én se lennék a szomszédod. Ha még a 8.on is hallják szerintem felesleges minden próbálkozás ezek a betonszerkezetek mindent vezetnek nem erre lettek kitalálva.
2018. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen valoszínu így egettek meg a boszorkanyokat is regen mert csak ugy rajuk mondtak hogy boszorkany.

Te meg 1-es valaszolo azt gondolod hogy azert mert egy varrogepre ipari van raírva az azt jelenti hogy fuu de tudod mirol van szo.

Tehat valoszínu se a varrogepekhez nem ertesz(bar leírtam hogy milyen geprol van szo)se a hanggatlashoz de gatlastalanul idebofogod a semmit mondo velemenyed.En embertarsad nem lennek nemhogy a szomszedod.

Es igen baromira bosszanto,hogy ilyen emberek ,akiknek rohadtul unalmas az ures kis eletuk,olyan kerdesekre reagalnak,amihez semmmi de semmi kozuk agyilag.Az ilyenek ,mint te csak a feszultseget szeretik novelni az embereknen,ebbol taplalkozol,es a nap vegen elegedetten fekszel le,hogy fuu ba....meg de jol beszoltam a gyak.kerdesek.hu-n ennek a valakinek.

Remelem lesz itt olyan segítő szándékú hozzáérto,aki majd ugy fekszik le este,hogy hmmmm....de jo hogy valakinek tudtam ma segíteni ,mert annak a masiknak k....va sokat szamít.

Ezek szerint az sem jott le a kiírasombol,hogy epp megoldast keresek,hogy mindenki tudja elni az eletet.Tudod.....elni es elni hagyni.

EBBEN MINDKET FEL SZEREPEL!!!!

Remelem ekezetek nelkul is el tudod olvasni...Amugy koszi szepen a rafordított idodet.....ne pocsekold olyasmire,amitol kevesebb leszel...

2018. jan. 9. 00:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuti, higy hallható a szomszédnál? Eléggé kétlem, ha a padlózat rendesen szigetelt
2018. jan. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az alattam lakó éjszakás,nagyon jól mikor varrok.
2018. jan. 9. 08:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval : ))) az alattam lakó nagyon jól alszik mikor varrok
2018. jan. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!