Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A 11. kerület élhető? Nyugodt,...

A 11. kerület élhető? Nyugodt, biztonságos?

Figyelt kérdés

Vegyes a közbiztonság? Mert zöld, kellemes, sőt, helyenként kifejezetten szép kerület, vannak élettel telibb és nyugisabb részek, sokszor egy utcányira egymástól.

Milyen ott lakni?



2018. jan. 11. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
gondolom,hogy jó, csak ne a villamosok mellett lakj, mert az nem embernek való. elég drágák ott a lakások, szóval legyen sok pénzed.
2018. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

nekem budapesten talan ujbuda a kedvenc reszem. eleg nagy kerulet, vannak lepukkantabb reszei is, de nem para kornyek, sok a munka, jo a kozlekedes ugy altalanossagban. vannak zold reszei de itt is azert eleg sok a beton.

attol fugg hova szeretnel koltozni. pl egy gazdareti csaladi hazat felesleges egy kelenfoldi panellal osszevetni.

2018. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem pont a kelenföldi panel szimpatikus. Nagyon-nagyon zöld rész, nem is összefüggő panel lakótelep, hanem kisebb, kertes társasházak szegélyezik lépten-nyomon; ott a Bikás-park, Etele park (bár az érdekesen néz ki, de most majd felújítják). Sok villamosvonal van közel és a metró is.

Persze fogalmam sincs, milyen panelben lakni.

Az tény, hogy téglalakásban is áthallatszik a tévé, a zene; hangos tud lenni, ha a feletted lakó "trappol" a lakásban este 11-kor, amikor te már ágyban vagy; a nappaliban hallod, ahogy vasárnap este 9-kor centrifugál a másik mosógépe (persze szerintem ez nem zavaró); ha a fűtéscsövet ütik, téglában is áthallatszik ugyanúgy és hiába nincs - hála Istennek - szellőző a konyhában, így vagy úgy általában átjön a szomszéd főztjének szaga/illata. Téglalakásban is minden a lakóközösségen múlik.

Viszont az feltűnt, hogy a panelek elosztása (esetenként!) kifejezetten jobb tud lenni, mint a téglalakásoké.

Mondjuk ettől még téglapárti vagyok. Ha más nem, a könnyebb-halkabb fúrás; és a szögelés; nomeg a lakás átalakításának lehetősége miatt.

2018. jan. 13. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jó választás. Én nemrég költöztem Őrmezőre és teljesen jó a közbiztonság. Kelenföldnél meg ott a Bikás park, sokszor voltam éjjel későn a parkban edzeni, semmi probléma nem volt. Az is jó benne, hogy nyugis, ugyanakkor sok minden elérhető a közelben. Nincsen nagyon tipikus lakótelepi hangulata, a szép parkoknak és a házak festésének köszönhetően.
2018. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Én laktam ott panemban és szerettem.

Nálunk álltalában nyugi volt,pont mi voltunk "hangosak" az alattunk lakó banyának.

Viszonylag hangos volt de megszoktam hamar.

A multkor vissza mentem körülnézni,sajna volt 1-2negatíva változás. És a bikás sem ugyanaz mint volt :(

2019. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Minden egy helyen van. Szerettük, de az emberek változnak... Idősödnek, sokan elmentek, így mi is. Sok volt a vandálkodó intézetis, akik este is kiszöktek és zaklattak akit tudtak. Most is tart az állapot.
2019. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!