Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten melyik kerület...

Budapesten melyik kerület biztonságos?

Figyelt kérdés
A közeljövőben én és a legjobb barátnőm felszeretnénk költözni a fővárosba de nem tudjuk hogy milyen ott a közbiztonság.

2017. dec. 17. 08:27
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

A XVI. kerület a legbiztonságosabb.

[link]

2017. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Egyik sem.

A jobban szituáltabb, jobb hírű kerületekben általában a betörés a több (nem is meglepő szerintem), az Otthontérkép emlékeim szerint rendszeresen kihozza az 5., 6., 12. kerületeket legkevésbé biztonságosnak pl betörés szempontjából.

Hogy az utcán telefonlopásra, táskalopásra, pénztárcalopásra, ne adj' Isten egyéb attrocitásra mennyi az esély - szerintem mindenhol épp ugyanakkora! Jó, esetleg a nagyon rossz hírű és tényleg kellemetlen környékeken nagyobb.


Inkább:

Kertesház v társasház? Panel v tégla társasház? Új v régi?

Nyugi vagy nyüzsi?

Kell a zöld v kevésbé?

Kell a jó közlekedés v kevésbé?

Kell a jó ellátottság boltokkal, postával stb vagy kevésbé?

Melyik környék szimpatikus szemre?

2017. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a közbiztonság?

Mint minden európai nagyvárosban, vagy egy kicsivel jobb.

Gyakorlatilag teljesen mindegy, mert egyéni szerencse kérdése, hogy ér e atrocitás valakit vagy sem.

De tényleg!

Nekem 46 évig semmi bajom nem volt Budapesttel, a VII.ker-ben laktam. Leköltöztem a világ legnyugisabb falujába, ahol soha semmi nem történik, a mai napig nem zárják a kertkaput, sokan a lakásokat sem, viszont már engem megtámadtak az állomásról jövet elvitték a táskámat és kétszer volt betörési kísérlet.

Budapest "rázós" részei be vannak kamerázva, ez eléggé visszatartó erő.

Majd ha konkrétan meglesz a környék ami érdekel benneteket, akkor kérdezz rá és kiértékeljük, addig nagy általánosságban nem sokat lehet mondani.

2017. dec. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Van-e házban vagy a lakásnak biztonsági rendszere? Ha van, akkor köss szerződést a biztonsági céggel és fizess havonta 4000 forintot. Ilyen házzal nem próbálkoznak a betörők, mert látják a szirénát.
2017. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves 4-es!:)
2017. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak azért, mert ha kinyitja az ajtót a betörő, 20-30 mp-ig pittyeg, aztán visitani fog a sziréna, mert nem tudja a kódot. És ekkor indul az őrség, elkapják az illetőt. De ha bent vagy és akkor feszegeti az ajtót, lenyomsz két számot (néma riasztás), nem visit a sziréna, de jön az őrség. Nézz körül a környéken, melyik cégnek van kint több helyen is a táblája, velük tárgyalj. Beszerelik akár egy nap alatt is.
2017. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!