Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kik lehettek ők?

Kik lehettek ők?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szinte felesleges a kérdés, mert tűt a szénakazalban, de azért hátha..

Tegnap (szombaton, 01.20-kor) a haverokkal Budapestre mentünk. Olyan 13:00-13:30 fele betértünk a Mammut melletti KFC-be ebédelni. Utánnunk 3 lány is hasonló szándékkal lépett be a szóban forgó gyorsétterembe. Nem is kérdés, a három lányról van szó. Nagyon ismerősek voltak, csak ezért vagyok kíváncsi rájuk. Amit tudok, hogy kék, legeas melegítő volt rajtuk, valószínűleg edzésről jöttek. Melyik közeli sportszövetség tagjai lehetnek? Megnéztem az 1. és a 11. kerület lehetséges egyesületeit, de valahogy nem bukkantam rá a kék melegítőre. Ha valaki aki tagja/ismeri ezt a sportegyesületet, vagy valami nyomravezető segítséget adni tud, azt nagyon megköszönném! :)


2018. jan. 21. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
nem messze vannak vasas sportpályák, talán az.
2018. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!