Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek azért, mert...

Szerintetek azért, mert valakivel nem jó az osztálytársi viszonyod még barátok lehettek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A barát mindenhol mindig barát,tehát nem.
2016. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes kérdés

Mert 2 opció lép fel

1.hogy az osztályközönség ellöt szivatod,röhögsz rajta de ha nem az osztály elött vagytok akkor meg jól elvagy vele akkor NEM!


2.Ha az osztályközösség elött nem beszélsz róla,nem szekálod,hozzá se szólsz de amikor nem vagytok az osztály elött akkor meg rendesen elvagytok akkor IGEN!

2016. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most pont így vagyok egy osztálytársammal!!! (2. Opció!) :)
2016. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem tudnám elképzelni. Szerencsére azok a barátnőim, akikkel osztálytársak is vagyunk, az iskolában is velem vannak együtt. Rosszul érezném magam, ha iskolán kivül jönnének nyalizni, bent viszont úgy tennének, mintha semmi közük nem lenne hozzám, mert annyira gáznak éreznék, hogy VELEM barátkoznak..
2016. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!