Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megéri a 11. kerületbe költözni?

Megéri a 11. kerületbe költözni?

Figyelt kérdés

Nagyon hangulatos, tetszik, hogy a zsúfoltabb, emberekkel túltelített területein is egy-egy mellékutcába bemenve sok fa, kert, lokálpatrióták által gondozott előkertek és játszóterek fogadnak.

A közlekedése is egész jó és fejlődőben van.


Ugyanakkor sajnos egyre lepusztultabbak bizonyos részei. Sok a kellemetlen egyén és sajnos a roma is ahogy látom.

Sok közterület felújításra vagy csak gondozásra szorul, lehetne jóval több térfigyelő kamera és rendőr.


Álmom abba a kerületbe költözni, viszont lassan kiábrándulok belőle.


Kinek mi a véleménye?


Jó, nyilván Gazdagrét meg Sasad jó, rájuk a fentebb írtak nem vonatkoznak, de kijjebb vannak és nagyon drágák.



2018. febr. 25. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a Bikás park, Etele út környékén lakom (3 perc a metró). Imádom! A párommal egyértelműen szívesen vállalunk majd ide gyerkőcöt. Nagyon kedves kis környék, nyugodt és szerintem biztonságos is. Nekünk még sosem volt rossz tapasztalatunk. És nagyon gyorsan bejutni innen a belvárosba is. Csak ajánlani tudom! :)
2018. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Én Őrmezőn lakom, és én is nagyon szeretem :)
2018. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Egyetemista lány vagyok,Lágymányoson lakom , a barátom imád hozzám járni Zuglóból, nagyon szereti ő is ezt a környéket. Ha majd egyszer gyerekem lesz,csakis ezen a környéken akarom felnevelni:)
2018. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lágymányoson meg Őrmezőn nincs sok alkoholista és kétes alak?

Sajnos Kelenföldön egyre többet látok, pedig nagyon élhető területnek néz ki, sok fával és nincs messze a belváros, mégis teljesen nyugodt.

2018. febr. 26. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Kelenföld, téglalakás, Ballagi utca. Életem egyik legjobb döntése.
2018. márc. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Lágymánoson nem tapasztaltam még kétes alakokat. Sok az egyetemista,iskolás,gyerek
2018. márc. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, a Baranyai tér környéke van az Allee-nál, ott Lágymányoson? Az nagyon hangulatos!
2018. márc. 3. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!