Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnátok ezzel a...

Mit csinálnátok ezzel a szobatárssal?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja kaptunk új szobatársat. Akivel eddig együtt laktam, kb 1 éve ismerjük egymást. Kezdettől fogva szobatársak voltunk, mostmár legjobb barátok lettünk. Jól kijövünk. Az új csaj szobatársunk, hát, az a fajta, akiről eddig kibeszélést tartottunk. Tipikus lány (selfie, bio cuccok, smink, hajasütő, talpnyaló), és szegény nagyon buta. Már rengetegszer kihúzta a gyufát. De megbeszéltük a barátnőmmel, hogy kap még egy esélyt. Viszont hamar rájöttünk, hogy a lány kihallgat minket.

Múltkor pl kiment a szobából, ketten maradtunk a barátnőmmel. Halljuk, hogy rezeg a telója, s rápillantottam, s hangfelvevő (!!!) volt elindítva.

Vagy tegnapelőtt épp lejárt a sorozatunk (mindig megnézzük), ő kiment, és lássuk, hogy a lábának az árnyéka ott az ajtó alatt. Hirtelen kinyitottam, és épp, hogy be nem esett. Azt mondta, hogy csak támaszkodott.

Egyik este a barátnőm felkelt épp ébresztő előtt, én is felébredtem rá. Beszélgettünk, mert már alig 10 perc lehetett az ébresztőig. Ő addig úgy tett, mintha aludna, és amíg az ébresztője meg nem szólalt, addig alvást színlelt. Majd álmosnak tettette magát. Onnan tudom, hogy kihallgatott, hogy később rákérdezett valamire, amit csak azon a reggel a barátnőmnek árultam el.

Mit tennétek ezzel a típusú szobatárssal?


2018. márc. 7. 16:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

". Halljuk, hogy rezeg a telója, s rápillantottam, s hangfelvevő (!!!) volt elindítva. "


Bocs, de ezen mit csodálkoztok? Folyton kibeszélitek, szó szerint már az elején kiutáltátok a francba, még arra sem vettétek a fáradtságot, hogy kicsit megismerjétek, és folyamatosan azon pörögtök, hogy a csaj miket csinál. Én is felvenném a beszélgetéseteket, meg hogy mit csináltok, aztán vinném a főbérlőnek/koli vezetőségének megmutatni a ti szemétségeteket.

Senkinek sem kötelessége a ti dedós játszmátokat eltűrni.


"Ő addig úgy tett, mintha aludna, és amíg az ébresztője meg nem szólalt, addig alvást színlelt. Majd álmosnak tettette magát."


Erre meg csak azt tudom mondani, hogy nőjetek fel. Annyira nincsen saját életetek, hogy éjjel-nappal azon lovagoltok, hogy a csaj éppen mit csinál, mert te, a szintén szánalmas barinőddel együtt, közös erővel kell utálnotok valakit, aki semmit sem ártott nektek.

És milyen "még egy esélyt" kapjon? Szó szerint semmit sem ártott nektek, ti már a legelején eldöntöttétek, hogy utáljátok és kész. Kéne a halálnak tőletek egy esély....én messziről kerülném az ilyen embereket, mint ti vagytok.


Egyszerűen lerí rólatok, hogy az b@ ssza leginkább a csőrötöket, hogy a csaj nem vesz részt ebben az ultra gyerekes "utálunk téged böböbő" játékban, amit ti űztök.

2018. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!