Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Ti mit csinálnátok a helyembe? Kitörölnétek az ismerőseitek közül? Tdom, hogy nem ide tartozik, de valahogy mégis inkább ebbe a kategóriába tenném? (Több lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki az osztálytársam volt.

Szerelmesek voltunk egymásba, bár sose lett belőle semmi.

A 4 év alatt mióta megtudta, hogy tetszik nekem, nagyon sokat szekált, lenézett, bár én nem ártottam neki soha.

Mára megutáltam. Kihalt minden érzésem, amit valaha is iránta éreztem.... Nem is tudom, hogy lehettem olyan idióta, hogy beleszeressek egy olyan alakba, mint ő...

És nem tudom eldönteni, annak ellenére, hogy sokat csúfolkodott velem töröljem-e ki Facebookról az ismerőseim közül, vagy nem...? Nem tudom eldönteni, többen azt ajánlották, hogy töröljem, mert szemét volt velem mindig, legalább eltűnik teljesen az életemből, amennyire lehet.

Ti mit szólnátok ehhez? Kitörölnétek? Segítsetek légyszi, nem tudom eldönteni. Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. jún. 21. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
most ezt komolyan kérdezed?
2016. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem, csak viccnek szántam.
2016. jún. 21. 19:18
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért olyan szenzációs kérdés....

Nem kötekedés céljából tettem ki ezt....De látom már olyan válaszokat kapok...

2016. jún. 21. 19:22
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Èn kitörölnèm.
2016. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%
hagyjuk nem akarom magam fel idegesíteni hülyeségeken nem éri meg veled folytatnom a vitát...
2016. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Akkor pedig minek írogatsz válaszokat, csak azért, hogy keresd a vitát? :)

Már bocsi, de én azért tettem ki a kérdést, hogy választ kapjak, nem hogy beszólogasson itt nekem mindenki.

2016. jún. 21. 19:36
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz veled még, ha ekkora dologról sem tudsz dönteni önállóan?


Másrészről, hogy a kérdésre is azért feleljek, a Facebook kapcsolattartásra való, és akit én utálok, azzal semmilyen módon nem akarom tartani a kapcsolatot... tehát...

2016. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Természetesen kitörölném.
2016. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Először is, semmit mást nem tudsz rólam, azt, hogy azért merek ITT feltenni egy kérdést, mert máshol lehet nem merem, és sokat gondolkoztam rajta..

Szóval csak tanácsokat kérek, mert én úgy vagyok, hogy van amikor lelkiismeret-furdalásom szokott lenni egyes dolgok miatt, és ne bánjam meg azt amit tettem.

De visszatérve a kérdésre, úgy hiszem, hogy törölni fogom.

És tényleg nem olyan emberek válaszát kértem, akik csak kötekedni jönnek... Ízlések és pofonok.

2016. jún. 21. 19:41
 10/25 anonim ***** válasza:
41%

látom nem volt elég az hogy én hagytam a témát...

Akkor most válald a következményeket:

Hogy mit gondolok?

''Ne a száj*ba baszott Facebook-on éld az életed

Hogy működik ez nálad??

van mondjuk 500 ismerősöd a Facebookon és mind az 500-at személyesen ismered? Tudod róluk mit szeretnek,és még lehet kézisztél és egy 2-nek.

De ha valakit meguntál mert rosszul bánt veled nem az az első hogy megmond neki hogy fogjon vissza ha nem le törlöd face-röl...És ezzel mi a pi*csát érsz el már bocsánat?

Öszetörik a szíve az illetőnek és elgondolkozik hogy mit hogyan csinált? na ne ba*sz, majd ha velem is kötekszik valaki az lesz az első hogy le törlöm egy hülye közzöségioldalról,csak így ingyen...és majd ő tudni fogja miért tettem! ez teljesen logikus így kell megoldani a problémákat.

De semmi baj minden rendben van!

Ha majd megismerkedsz egy ugyan olyan pinfloyd-al mint te vagy akkor majd őt amint haza értél vedd fel ismerősnekm mert ha nem ismerősöd a hülyegyerek Facebook-on akkor már nem is ismered.

Csak gratulálni tudok ehez az inteligenciához...ha netán elmegyek majd melleted akkor a ball kezedbe tarsd a seprüt,hogy a jobbal majd tudj integetni!

2016. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!